Волво Клуб - България

Full Version: Бензинова помпа
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колко струва бензиновата помпа, че май се скапа Smile
Как разбра, че си е отишла, милата?
Иначе ако не се лъжа към 300лв. Също така сигурен ли си, че имаш бензин?
Само копирам от Бош..
Артикулен номер: 0 580 314 067
Наименование: БЕНЗИНОВА ПОМПА
Допълнителна информация:

* Volvo 850
* Продуктова група: MKG - Бензинови системи

Препоръчителна продажна цена без ДДС: 397.47 лв. Confusedhock:
*** За експресна доставка на артикула, ако не е наличен на склад в България, се начислява такса в размер на 5% върху каталожните цени, но не по-малко от 15.00 лв. без ДДС.
*** Роберт Бош ЕООД си запазва правото на промени в препоръчителните продажни цени на артикулите.
Съжалявам.Има и разни ментета(универсални) които според колегите ми пасвали добре за някои автомобили,но споредмен това не са автомобили(Опел и Рено)
В Косер има Meat & Doria за 110лв., аз съм с такава (само дето моята е за Opel Omega) и вече повече от две години нямам ядове :wink: :wink: :wink:
да има бензин онзи ден проработи от самосебе си и на следващия ден пак не иска да работи а и газ има
омега коя година на производство
shtafo Wrote:омега коя година на производство
Oтивай в Косер и питай за Волво, ако няма тогава отиваш със старата помпа от Волвото и търсите по присъеденителни размери от 2 литрова Омега ма коя година не помня, просто пасваше като размер и правеше 3 атмосвери налягане което ме устройваше :roll: :roll: :roll: