Волво Клуб - България

Full Version: Стрелка на температура-проблем?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте , размислям над покупката на едно комшийско 850 бензиново 5 цилиндъра , но има странен проблем със стрелката на температурата , все си е в червеното .
Комшията каза че е сменил някакъв датчик на термостата и след известно време се е появил проблема , каза също че понякога се "оправя" от самосебеси и показва вярно , колата не загрява , а перката върти постоянно?

Въпроса ми е дали проблема е в този датчик или има и някой друг такъв , защото колата ми харесва , макар че е била "работна" и салона е малко скъсан тук-там , но пък цената ме устройва а не искам неприятни изненади?

Благодаря предварително.
Вече реално съм собственик , но проблема не е решен , някой незнае ли нещо по въпроса?
dunero Wrote:Вече реално съм собственик , но проблема не е решен , някой незнае ли нещо по въпроса?
Колега,честно казано нямам идея от какво е но все пак напиши от къде си и евентуално някой от твоят регион да ти препоръча сервиз къде да отидеш,но според мен е някой датчик (най-вероятно този за температурата,щом ти върти и постоянно перката)
колеги , никой ли незнае кой е този датчик , нямам възможност да ходя по сервизи , а и им нямам доверие?
Здравей
Дай повече инфо за колата и най-добре VIN (номера на рамата), за да може да ти се отговори най-точно.