Волво Клуб - България

Full Version: размер на предни дискове
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Днес опитах да си сменя дисковете и... изненада! В магазина ми дадоха малкия размер 280мм, 4 дупки -той бил за моя модел(В40 1996 2,0)! Свалям моя диск и тук идва изненадата, той е още по малък(258мм-с рулетката). Въпросът ми е - може ли да сменя размера и да сложа новите или да търся идентични, като на колата, и колко струват спирачните апарати за по-големия размер?
Здравей
В магазина са те метнали без да се замислят изобщо!
Първо малкия размер, за който говориш е точно за твоята кола и за да бъдем точни е 256mm. Промяната в размера става от 98 година, когато размера вече е 281mm.
Относно въпроса ти, няма как да монтираш по-големите дискове на тези спирачни апарати! Най-добре отиди да ти ги сменят с нормалните си.

Поздрави
Благодаря за бърия отзив! Няма проблем да сменя дисковете, пък мисля че аз подведох продавача с размера! Вече се чух с него и в понеделник трябва да имам това, което ми трябва Smile
Ами за да не подвеждаш друг път продвача и да се разкарваш по два пъти, първо се допитваш до форума и после купуваш... :wink:
Ха-ха-ха :lol: Няма проблем! Магазина е в съседния вход :wink:

BOCK GT1

vep Wrote:Ха-ха-ха :lol: Няма проблем! Магазина е в съседния вход :wink:

........ a компа ти - вкъщи! Tongue
... а съпругата продава! Big Grin
... а отстъпки дава ли ? Big Grin
Струва ми се, че ми взема двойно :wink:
vep Wrote:Струва ми се, че ми взема двойно :wink:

Е, нали в крайна сметка парите остават в семейството :wink: Big Grin :twisted:
Pages: 1 2