Волво Клуб - България

Full Version: Наканих се....
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Знам че мястото не е тук,но исках да споделя и с вас след дълго умуване "единудушно" бях "убеден" в "необходимоста" на подмяна на семейният автопарк(разбирай прилежащото ни Волво 850 GLT 20V).Както споделих с Наско когато ми даде "търкалцето" за километража имах намерението да "скоча" в стар американски джип Chevrolet Blazer до '95г.(Наско "висяти" с няколко бири и пилешки хапкиSmile ) Но след разговори с хора имали(имат) Блейзъри не е тоз джип за нашето семейство(1.разходи за да се движи,2.разходи за подръжка,3.Не съм Off-roud-ър като изключа че всяка сутрин минавам едни 100-150 м(я които има километраж как знае вече) през един пряк път,но пък и Волвото е с по-височки гуми(на 65)........Та "семейният съвет" реши да се оринтираме към поредното(живот и здраве ще бъде третото поред ) Волво.Смятам да презкоча S70 и да се "мятам" в S80 и във връзка с падането на акциза от 01.01.2010 смятам да бъде 2.4 ,20v,170 bhp.И както казват някои мои познати че съм имал "странни" желания за автомобили и по ради това че от финансова гледна точка е по-изгодно смятам да за се завлеча дo GB и от там да си дойда с такъв автомобил (сещай се с десен волан).Та цялото това писание го изписах за това да ви съобщя че си продавам Волвото.
Цената която съм обявил в Мобиле-то е 4099 лв.Тази цена е за Smile Волво 850 GLT 20V производство март 1995г(по номер така излиза),обзавеждане кожен салон(изключително запазен и подържан) с подгряване на предните седалки и с ел.управление на седалката на водача ,"махагон",климатроник,4бр ел.стъкла,ел.огледала другите неща ще ги пропусна защото всички Волва ги имат.От към екстри нямам подгряване на задните седалки.автоматична скоросна кутия и място за чаши в подлкътника между седалките.За сметка на това има Panasonic аудио с 4 говорителя + усилвател със събуфер,газова уредба с ламбда контрол и управление на Vialle ,изпарител Stargas(или нещо подобно).
......80 литрова бутилка (побира около 55 л газ),Относно външния вид ...."абе става",аз лично имам забележки но все пак живеем и паркираме в София.Външния вид е виден от снимковия материал в обявата.В какво състояние е ли??? В добро ,ремъци и ролки на около 30 хиляди,масло и филтри на 2000 км.климатика нещо това лято се сдуха и не беше на ниво духа студено ама не е както беше така и не ми остана време и кинти да ида да го "долея" иначе бачка без проблем.Двигател без забележки,ходова част може и да се смени лява биалета(има още живот в нея ,рядко но претропва,маистора дето ми прави проверка какво тропа отвреме на време каза "тази биалета има още бая живот в нея".Без катализатор съм (само да не ме чуят еколозите ,ама нямам 400лв за катализатор) с резонаторно гърне.Към всички тези приказки добявам и още един комплект гуми(без джанти).А да споменя нямам крик така си я купих но пък за сметка на това имам два триъгълника Smile .И за да ви стане интересно само тук във форума давам 2.5% комисионна на този който доведе клиент(комисионната се получава след като клиента плати Big Grin ).Колкото до пазърлъка в рамките на "нормалното"(100-150)(комисионната е за обявената цена!!!)Ако автомобила е за "много мой човек" може и малко над нормалното сваляне.
Не се излагай, бе! Confusedhock:
Вземи си XC70! То даже се води крос-оувър (за 150-те метра) и с него ще си жик-так, а може и фенки да си намериш Big Grin
Ще ми се да не се излагам,ама кризата ме е налегнала от както се помняSmile)))))))))Просто не съм в този финансов сегмент на този клас автомобили ,не че нямам желание да карам ХС70 и да ми се "лепне" някоя 19-20 годишна момаSmile))))))).S80 до 2000 година е оптималния вариан като година ,качество,цена,познаваемост на автомобила и т.н.Лошото в случая е че големият ми син който догодина("живот и здраве") може да изкара курсовете за водач ме "врънка"да оставим сегашното ,щото много му харесвало и е "трябвало да има и тои кола "(думите му бяха "Е аз догодина к'во ще карам като разкараш Волвото?" Big Grin
Ми право е детето, пък и новото Волво ли да ти троши?