Волво Клуб - България

Full Version: Задни спирачни дискове
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги имам следния въпрос:
Къде е ръчната на апарата или са като на БМВ и Мерцедес с втори механизам за ръчната ??Ако може и малко снимчици от Вадис ще е добре Big Grin
П.П.Спомням си,че някъде гледах за информация за спирачните дискове,но рових,рових и нищо не намерих :evil: (естествено когато ми трябва няма да го намеря :evil: )
raceteam Wrote:Колеги имам следния въпрос:
Къде е ръчната на апарата или са като на БМВ и Мерцедес с втори механизам за ръчната ??Ако може и малко снимчици от Вадис ще е добре Big Grin
П.П.Спомням си,че някъде гледах за информация за спирачните дискове,но рових,рових и нищо не намерих :evil: (естествено когато ми трябва няма да го намеря :evil: )
Като на Мерцедес са, даже задните накладки(не не ръчната) са същите като на 124-ките :wink: :wink: :wink:
ico850 Wrote:
raceteam Wrote:Колеги имам следния въпрос:
Къде е ръчната на апарата или са като на БМВ и Мерцедес с втори механизам за ръчната ??Ако може и малко снимчици от Вадис ще е добре Big Grin
П.П.Спомням си,че някъде гледах за информация за спирачните дискове,но рових,рових и нищо не намерих :evil: (естествено когато ми трябва няма да го намеря :evil: )
Като на Мерцедес са, даже задните накладки(не не ръчната) са същите като на 124-ките :wink: :wink: :wink:
Аха ясно,защото проблема е че задните накладки свират и не спира отзад (явно са палени),но пък имам ръчна и затова питам,че трябва да се измисли нещо за зимата,че не е добре като не спира Big Grin
И моите ги смених преди 10-на дни по същата причина, взех си Бош и съм много доволен - цената беше 32 лв. мисля
А за ръчната накладките някой да знае горе долу колко парички са ??