Волво Клуб - България

Full Version: ДОБЪР СЕРВИЗ В СОФИЯ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Привет колеги, хайде да споделим впечатленията си от сервизите които посещаваме? Идеята ми е да се ориентираме в съотношението цена- качество- компетентност...(преди всичко за дизелите)
Аз не съм привърженик на големите сервизи , на които основното верою е да подменим всичко(а понякога дори не е необходимо), а и предполагам че за болшинството от нас жизнено важно е цената да не е космическа...
Ще се радвам да знам, че като отида за даден проблем в сервиз, той ще бъде отсранен, а не да се работи наслуки и да слушам коментари от типа "може би е това", т.е. ще съм благодарен ако дадете отзиви за хора които си разбират от работата и работят на нормални цени
Аз за един дизел спец знам и това е Galin Dizela.
И аз така съм 4увал мисля да отида при него да ми смени ремъка на 940 ката. И някой други проблеми.
Не се колебай.
Галин дизела си знае от работата.
Според мен цените са му нормални, не са космически.
Чух и аз за Галин и ходих при него, за да проверя какви цени има за съответни ремонти - говоря за смяна на уплатнения на ГНП. Цените ,които ми каза, не ме устройваха и потърсих по - евтин вариант. Така стигнах до един дизел-майстор, който се оказа, че живее на 300м. от мен. Момчето ме изслуша и се съобрази с моята временна неплатежоспособност и ми направи чудесна отстъпка. За този жест искам да го похваля, а на всичкото от горе отремонтира помпата и вече нямам течове по нея. Момчето се казва Денчо, ползва тел.0886402222, а сервиза е в кв.Левски в гр.София. Не искам това да прозвучи, като реклама, но се впечатлих в човечното отношение. А относно големите сервизи цените варираха за този ремонт от 350лв. до 600лв.Да допълня само, че не управлявам Волво. Карам Опел Омега 2.5ТД, но желанието ми е да си вземd Волво V70 или Волво S60 2.4 Д.