Волво Клуб - България

Full Version: Встъпително
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Привет КЛУБАРИ!
Прикачил съм Ви встъпителното си Клубарско слово.
От него ще усетите що за пич съм, /не съм ГЕЙ/, а от личната ми галерия - що за Volva съм карал и защо страстта ми е пак VOLVO!

Ами-и ...
свалете и-и
четете!

Падам си по "ВолОварки"!
А с "ВолОварите" - ще си говорим само за ВОЛОВЕ!

....
СВАЛЯЙ СЕДАЛКИТЕ БЕ, моме!
ДА! .... напред и назад ...
Може!
Привет КЛУБАРИ!
Прикачил съм Ви встъпителното си Клубарско слово.
От него ще усетите що за пич съм, /не съм ГЕЙ/, а от личната ми галерия - що за Volva съм карал и защо страстта ми е пак VOLVO!

Ами-и ...
свалете и-и
четете!

Падам си по "ВолОварки"!
А с "ВолОварите" - ще си говорим само за ВОЛОВЕ!

....
СВАЛЯЙ СЕДАЛКИТЕ БЕ, моме!
ДА! .... напред и назад ...
Може!
Ха ха това ми харесаSmile Привет и добре дошъл в нашия клуб.
Ха ха това ми харесаSmile Привет и добре дошъл в нашия клуб.
BOYCH Wrote:.../не съм ГЕЙ/...

Оставаше и да си го признаеш :lol:

Шегувка Wink Добре дошъл в клуба. Ще се радвам да видя колата на живо - на снимките ми изглежда перфектна, а и двигателя е от мощните. А ако дадеш и кръгче...

Таа на следващата сбирка май ще се раздават пак стикери (на този червен звяр един стикер ще седи перфектноWink ). Сбирката ще е на 30.07.2006г. (неделя). Дано да имаш възможност да дойдеш и да се запознаем с теб, пък и колата да разгледаме (покараме ако дадеш) Smile
BOYCH Wrote:.../не съм ГЕЙ/...

Оставаше и да си го признаеш :lol:

Шегувка Wink Добре дошъл в клуба. Ще се радвам да видя колата на живо - на снимките ми изглежда перфектна, а и двигателя е от мощните. А ако дадеш и кръгче...

Таа на следващата сбирка май ще се раздават пак стикери (на този червен звяр един стикер ще седи перфектноWink ). Сбирката ще е на 30.07.2006г. (неделя). Дано да имаш възможност да дойдеш и да се запознаем с теб, пък и колата да разгледаме (покараме ако дадеш) Smile
s0me0ne Wrote:Дано да имаш възможност да дойдеш и да се запознаем с теб, пък и колата да разгледаме (покараме ако дадеш) Smile

и аз искам :-)
s0me0ne Wrote:Дано да имаш възможност да дойдеш и да се запознаем с теб, пък и колата да разгледаме (покараме ако дадеш) Smile

и аз искам :-)
Къде ще е сбирката на 30.07 ?
Къде ще е сбирката на 30.07 ?
Pages: 1 2