Волво Клуб - България

Full Version: Смяна радиатор на парното
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги!Скоро ми се наложи да сменям радиаторчето на парното на 460.В една от първите теми прочетох,че не се налага да се сваля таблото,а само барчето и това много ме улесни.Двигателя е 1.8,90 к.с.,"95 г.Ето и снимки за зглобяването-дано съм полезен на някой!
Снимковият материал винаги е полезен. Благодаря. 8)
а тези тръби, който отиват назад - за духалки към задните седалки ли са ?
Да.Вървят под мукета и излизат под предните седалки.
a от къде взе нов радиятор и за колко?
Радиаторчето го взех втора употреба,защото новото е по-съпо от големия радиатор,а бюджета ми е ограничен.Намира се за около 300лв.Аз го взех за 40 лв от една морга до Казанлък,но после намерих за 30 в друга морга до Нова Загора-Соколово,но вече беше късно.Радиаторчето,което сложих е от 440 "90 година,но стана.
Благодаря много! С помощта на снимките и аз се престраших и си го свалих сам моето радиаторче! Big Grin
Ако се бях сетил можеше да снимам как си оправих тапицерията на предните седалки,а за другите ремонти обикновено съм доста изцапан и не ми е до снимки. :lol:
Днес и аз смених радиатора на парното на 460-цата.
Мина гладко , но най-вече благодарение на снимковият материал на 'le4ko' Wink
Колеги мислех че съм за смяна на гарнитура на глава ,щото ми изчезваше антифриза ,но се оказа че мокета под седалката на шофьора и зад него е подгизнал сериозно .Може ли да има нещо общо с радиатора на парното климатика или нещо такова
Pages: 1 2