Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с ремък
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,колеги !Притежател сам на един дизел v40 и имам проблем с ремъка на водната помпа, динамото,кл. компресора ... е то така или иначе ремъка е един Smile Ета въпросния ремък така вибрира при определени обороти (около 1500,и най-вче при потегляне и подаване на газ),че ще ми падне огледалото за обратно виждане...Вибрацията е точно преди реъка да се качи врху демферната шайба.Помагайте!Вече смених демферната шайба с нова и обтегача на ремъка-резултат никакъв.Колата е v40 1997г 1.9 дизел 90 коня.
Проблема се решава с нова шайба на динамото, с фрайлайф механизъм. Пусни в търсачката- темата е разнищена вече.
Нямах много време преди- ето къде е темата <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=7137&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=7137&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5</a><!-- l -->
Meрси много за инфото!!!!!Шаибата я имам вече,но не мога да се справя със инструмента.....искат ми 50 лв.От каде да го купа в Софиа??