Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с врата
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги здравйте, за много години Big Grin Big Grin Big Grin
Имам въпрос свързан с шофьорската врата на 850. Обтегача се развали и при всяко отваряне и затваряне прещраква адски шумно. Имам чуството, че накрая ще падне... Sad Има ли начин да се оправи този обтегач?
Благодаря предварително. Поздрави
Има,сваляш го и даваш на някой да ти го завари.Ако няма на кой да го дадеш,пращаш ми го до Бургас заедно с една каса бира,аз го правя като нов и ти го връщам Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Добра оферта ми даваш sasho_bg3 Big Grin Big Grin Но искам да попитам кое точно трябва да се завари Smile
Big Grin Big Grin Но искам да попитам кое точно трябва да се завари Smile[/quote]
Tova koeto svalish Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Ето ТОВА
Мда, мерси много за точните отговори Big Grin Big Grin Вероятно ще трябва бая неща да разкача докато стигна до "това"-то Smile Поздрави
Сваля се лесно,само трябва да свалиш кората :wink:
Ако става дума за кората на вратата, не мисля, че ще ми помогне като я сваля, защото обтегача се е прецакал от към купето... или аз нещо не разбрах Smile
Колега най-лесно ще е да го снимаш твоя да видим какъв е точно проблема.
П.П.Примерно при мен проблема е че се е отварило ушето за което се захваща обтегача към купето.Трябва да ходя да ми го заварят някъде,но да го хванат за гредите навътре,че вече ми го завариха един път,но замо на ламарината и то пак се отвари,защото ламарината е нестабилна и мърда :roll: :x
raceteam мисля, че моят проблем е същия. В момента колата ми е на сервиз, след като я взема ще я снимам и ще ви покажа. Мерси много за отговорите Smile
Pages: 1 2