Волво Клуб - България

Full Version: Съединител за 850 glt 92г. 2.0
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,колеги.От дългокилометражния ми опит предполагам,че ше трябва да сменям с-л к-т.Прерових нашия и други форуми и останах със следното впечатлением;с-л к-т лук=550-590лв,закс в скантех 422лв,макарм,валео и др.не ги слагам в сметката.Отделно работата под 150лв няма.Очаквам вашите мнения.Но не и малоумни мнения от рода на:отнеси бобината да ти я пренавият щом тие за смяна,край на цитата от нашия форум.На всички желая здраве.
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...628#p26862
Здрасти колега,в случй че не си проверил тук.Моят беше Борг и Бек и с такъв го смених, преди почти две години.
Благодаря колега .Разговарях с колегата от Банишора преди нова година и го имам предвид.
В МП преди около 4 години беше към 400 лв. Ако няма промяна вземи си го оттам / след 2 семдици чакане разбира се / и намери някой да ти го смени по тънко
Благодаря.И тия ,,вълшебници''ше питам.
Братя,дойде денят на истината.Съединителят е подменен с притискателен диск на Лук,феродов диск на Закс и лагер на СКФ за сумата от 321 лв +142лв за работа.Докато си почивам и се ,,чудя"къде да си похарча парите,смених маслото на двигателя -76лв /елф+филтър/.Смяна и на маслото в скоростната кутия елф 75уу80 за 18лв литъра.Общо-575лв.Да ми е честито.Причернявами от измислените магазини,сервизи и майстори в тая държава,но за това ще говорим друг път.Желая на всички да си купите нови Волва.С привтелски поздрав В.