Волво Клуб - България

Full Version: Теч на спирачна течност от казанчето
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Добър ден сълзи ми спирачна течност от казанчето и се стича.Та въпроса ми е ако източа казанчето да речем със спринцовка и след това го махна и сменя там гумички или каквото има дали ще трябва да обезвъздушавам системата?Или може и без обезвъздушаване да мине.И там гумички ли са къде се продават?Въобще някой сблъсквал ли се е с този проблем? Мерси.
След като изстеглиш течността извади казанчето внимателно с поклащане и повдигане. Отдоло има гумички.Аз не открих оригинални и купих подобни задължително маслоустойчиви.След хубаво '' нанизване '' на помпата сълзенето беше отстранено.Не съм обезвъздушавал няма нужда.Успех.
121777000 Wrote:След като изстеглиш течността извади казанчето внимателно с поклащане и повдигане. Отдоло има гумички.Аз не открих оригинални и купих подобни задължително маслоустойчиви.След хубаво '' нанизване '' на помпата сълзенето беше отстранено.Не съм обезвъздушавал няма нужда.Успех.


аз също не обезвъздушавах ,даже известно време карах без казанче :oops:
А да знаете за в София къде да намеря въпросните гумички?
Колега, така и така ще източваш течността, поне я смени цялата!
Обезвъздушаването ти е най-малкия проблем.
Кога си я сменял последно?
Трябва да се сменя мах. на 24 месеца, или дори всяка година :!:
Литъра ти е под 20лв :!:
veleto Wrote:А да знаете за в София къде да намеря въпросните гумички?
V magazini Skorpion -13.Otidi s gumichkite, zashtoto ima syshtite za hidravlika i sa 2-3 lv. (ot malko po-tvyrda guma sa). Inche trqbva da si kupish celia komplekt za pompata za 20lv.
PeterPan Wrote:
veleto Wrote:А да знаете за в София къде да намеря въпросните гумички?
V magazini Skorpion -13.Otidi s gumichkite, zashtoto ima syshtite za hidravlika i sa 2-3 lv. (ot malko po-tvyrda guma sa). Inche trqbva da si kupish celia komplekt za pompata za 20lv.
Мерси колега.А само ако може да ми кажеш къде се намира този магазин? Ходих в скантех 24 лева целия комплект с гумички не ми се дават толкова пари.
PeterPan Wrote:
veleto Wrote:А да знаете за в София къде да намеря въпросните гумички?
V magazini Skorpion -13.Otidi s gumichkite, zashtoto ima syshtite za hidravlika i sa 2-3 lv. (ot malko po-tvyrda guma sa). Inche trqbva da si kupish celia komplekt za pompata za 20lv.
Мерси колега.А само ако може да ми кажеш къде се намира този магазин? Ходих в скантех 24 лева целия комплект с гумички не ми се дават толкова пари.
Ако е този магазн Бял Скорпион 13 адреса му е на бул. Александър Стамболийски №175.
Ако е този магазн Бял Скорпион 13 адреса му е на бул. Александър Стамболийски №175.
Pages: 1 2