Волво Клуб - България

Full Version: Питане ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, искам да ви попитам какво ви е мнението за добавките за дизеларките ползвате ли има ли ефект и какви добавки слагате или е излишно? Аз карам с нафта от лук ойл.
Ползвай само добавката против замръзване "антигел",
другото е вятър работа.
Благодаря. Това обшо взето съвпада с мойте виждания.а до сега не сум имал проблем със замръзването Smile
В Пауер (шел) - и има разлика. Другото което трябва да споделя, че има разлика дори от коя бензиностанция наливаш. Покрай служебните и много то километри имам тези наблюдения. Иначе добавка за почистване на дюзи, наливал съм една ама как и беше името. Ефект според мен също има, но няма как да се докаже. много сложна работа и много скъпа а и всеки ще го вземе за реклама.
Да ви кажа ефект има, въпроса е кой как го разбира. слагал съм нафта от шел и колата сутрина пали трудно, слагам добавката изчаквам около 15 мин и оооо чудо пали без проблем.
Зимата е добре да се налива по малко добавка, понеже нафтата "желира" и колата се държи по нормално.

това са ми препоръките от майстора ми -- да ви кажа честно разбира си от занаята, така че не ми пречи за 2 месеца да дам 20 лв за добавки.