Волво Клуб - България

Full Version: Проблем!Придърпва\прекъсва по енерция на скорост?!?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте!
От скоро ми направи впечатление , че когато пусна колата по енерция на скорост(запалена, т.е. работещ двигател) колата прекъсва или придърпва(сякаш влизам в локва, дърпам кола с неравномерна газ и т.н..НЕ знам, как да ви го обясня по-образно Tongue .Не мисля, че е нормално да го има това придърпване/прекъсване!Някой да има идея от какво може да се получава?

П.П.Направо съм разочарован от ТАЗИ кола!Толкова пари хвърлих по нея, и пак проблем, и пак проблем... :gib:
Май скоро ще се разделяме.


Упс, сега се усетих, че май съм объркал раздела!Нека темата бъде преместена където трябва!Ем, че то като си пиша сам по никое време през ноща , нормално да оакам нещата!Извинявам се! :oops:
Аз имах подобно прекъсване/придърпване, но при набиране в ниските обороти. Колата беше като спъната и едва над 2000 и нагоре се "отпушваше". Оказаха се свещи, които нищо чудно да са били фабричните от далечната 96 :twisted: :lol: Big Grin
Да чукна на дърво сега съм ОК и без оплаквания.
Колегата Georgi_Yulev е направил малко неуточнение, че неговата кола е Дизел Big Grin
s-s-s-nake Wrote:Колегата Georgi_Yulev е направил малко неуточнение, че неговата кола е Дизел Big Grin
#-o Виж в колко часа писах темата, нормално е Tongue Иначе колата с дизелов Рено мотор :lol:
И мойта попретрисва и си мисля че може да е от тампон(и) на двигателя. Скоростния лост се поразклаща доста при подаване и отнемане рязко на газта.
yasho Wrote:И мойта попретрисва и си мисля че може да е от тампон(и) на двигателя. Скоростния лост се поразклаща доста при подаване и отнемане рязко на газта.
Мислил съм и за този вариант, но не съм сигурен дали е тампон(уж поогледах тампоните на двигатела и ми изглеждат нови, но пък може и от там да е проблема).Във вторник ще ходя при Мевдо за ремъците и ще му споделя какви болки има кочинката ми.
Пиши после, че и аз се чудя дали е от тампони-и мойте са като нови, даже с етикетите по тях, но...На етикетите пише че са английско производство- така дойде от немско.
Georgi_Yulev Wrote:
yasho Wrote:И мойта попретрисва и си мисля че може да е от тампон(и) на двигателя. Скоростния лост се поразклаща доста при подаване и отнемане рязко на газта.
Мислил съм и за този вариант, но не съм сигурен дали е тампон(уж поогледах тампоните на двигатела и ми изглеждат нови, но пък може и от там да е проблема).Във вторник ще ходя при Мевдо за ремъците и ще му споделя какви болки има кочинката ми.

ако не е оправиш там незнам от къде си но Ако си в района на Пловдив мога да ти съдействам, тампоните се убедих че най добре се справят с тях в ДиН сервиз. това с предърпването го погледни на отворен капак с рязко подаване на газ и ан свободен ход ще потрепва двигателя ако е тампон но не мисля. за тампона на скорстната кутия не се коси моя е сдал багажа преди 40 000км и така си върви колата нормално. ако е проблем с дивгател имам човек със сервиз но е в карлово просто пича си разбира от работата ще е погледне без проблем.
а колата е супер просто трябва ад попаднеш на майстори , аз от моята не мога да кажа и 1 лоша дума, за 2 год нищичко не съм пипал , само нафта "от туби" и масло и много каране.