Волво Клуб - България

Full Version: Удар на Голф-2 с моето Волво 850 комби
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: t18928.jpg]

[Image: tea3b3.jpg]

[Image: t88db0.jpg]

Здравейте колеги,бих искал да споделя с Вас какво ми се случи на 25.03.2010г.
Бях спрял на червен светофар на Околовръстен път,Т-образното кръстовище(преди Бояна) и в този момент се чу адски шум и колата ми беше отместена на около 1,5 метър!Голф-2 се беше спрял в мен почти без спирачен път,колегата се загледал нанякъде...Както се вижда от снимките Голфа е за Надин,а на Волвото е огъната 5 врата,и е изкривен ауспухът(силно деформиран и е за смяна).
Уникално здрава кола,всички са изумени от щетите по Голфа и почти липсата на такива по Волвото!
Леле - ти си станал живата реклама на Шведите!! Big Grin Big Grin Big Grin Това е колата!!!
Колега много кофти случка,но като видя 850-ка и голф-а направо ми става смешно Big Grin Big Grin Big Grin
Ами както винаги проблема е не в Голфа, а в задволанното устройство! Ударил е в последния момент спирачки и колата е клекнала, и го е ударила с фаровете в бронята! Резултата е виден за всички! Просто като видиш, че ще се удряш и няма бягане, махаш крака от спирачката , за да се ударят колите броня в броня, така със сигурност щетите са по-малки.
Наистина е, като виц, но си е факт. Снимките говорят сами. Пази Боже.
Айде стига бре,голям танк е волвото Big Grin
Хах ей илизиза ,че не са били само рекламите яки Wink ами и продуктите рекламирани Smile Евала на шведската тухличка Smile
Pavkata 1977 Wrote:Здравейте колеги,бих искал да споделя с Вас какво ми се случи на 25.03.2010г...

Имам един въпрос:
Да не се казваш Хиро Накамура, от сериала Герои, и да разправяш наляво и надясно : "I come from the future".

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Иначе, удара си е удар, и двете коли са реагирали адекватно на ситуацията. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Някакси ми е гордо че и аз притежавам такъв здрав автомобил "Раклама си е ситуацията"
Дано няма скрити щети които не личат на снимката.
Осмицата си е осмица,танк е отвсякъде.Така като гледам нямаш много големи щети колега,така че горе главата.Дано да имаш каско за да ти покрие част от щетите.
Pages: 1 2