Волво Клуб - България

Full Version: 460 Буфер ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Smile
Искам да ви попитам какво ще ми препоръчате като марка и качесто за моята 460тка?
http://www.technopolis.bg/b2c/app/displa...)/.do?rf=y
Това е линк към каталога на технополис ( искам от там да взема нещо,но ако имате по добри идеи споделете)
Искам да го взема от технополис и там да ми го монтират,защото не ми се занимава пак с кабелите (преди имах усилвател в багажника и още си е там де,ама предусилвателя е изгорял а сега на ремонти и тн... ще го оставя на бащата) взимат ми 30 лева за слагането.
Гледам да се побера в 200 лева и да имам приятен бас.
Благодаря предварително Smile
Колега аз лично не бих си оставил да ми монтират каквото и да е в Технополис София Младост 4!Един път направих грешката да оставя на баща ми колата да му сложат колонки и после тябваше да преправям Confusedhock: .Отделно,че му взеха пари,отделно,че даже кората на вратата не бяха сложили като хората и не можеше да се заключво и отключва вратата Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Ам аз в перник ще го правя това чудо,
60 лева ми е слагането (мнооого пари,но пък мисля че ще е качествено)
До колкото знам технополис не отговарят за фирмата която монтира кар аудио т.е. това не е персонал на технополис.
Мерси все пак,ще знам че там няма да правя нищо (в младост 4 )
Хора намерих си буфер и е готов.
Сложих си Тъндер от технополис 15^ инча.
Свири добре,баса се чува доста добре няма пръщене вътре в колата,но отдвън бронята леко се мърда.
Това е
Съвет:
Намерете си по-добро място за монтиране на кар аудио от технополис - ако имате нужда от това,защото 60 лева за 30 минути работа и няколко кабела не си струва.
Не че искам да се заяждам, но буферите се слагат на вагоните
Ако искаш качество се ориентирай към Hertz, Alpine, DLS. Ако искаш просто да имаш бас и да ти дрънкат ламаринити се земи някакъв евтин бошман, ланзар и тн....

В момента съм започнал проект в мойто 460 скоро ще пусна тема съсъ снимки.
mirkovinkata Wrote:Ако искаш качество се ориентирай към Hertz, Alpine, DLS. Ако искаш просто да имаш бас и да ти дрънкат ламаринити се земи някакъв евтин бошман, ланзар и тн....

В момента съм започнал проект в мойто 460 скоро ще пусна тема съсъ снимки.

Само не разбрах, къде отиде златната среда...?! Колегата явно иска само да подсили баса....който стандартните 13 или максимум 17см (не знам в 460колко са точно) говорители не могат да извадят. Очевидно не се търси качество и очевидно, суб-а вече е на лице Wink
Чакаме проекта Wink

lilker Wrote:Не че искам да се заяждам, но буферите се слагат на вагоните

Big Grin И това е вярно Big Grin , ама ги има и по локомотивите ....и там също има разнообразие от качествени и евтини конструкции Wink
не!
Качество се търси !
И го намерих!
За колони отпред съм сложил Xplod 35W едната (не ги гледах като ги купувах)
Отзад на кората са 2 елипси Xplod 60W едната

За буфер сложих 15" Thunder 150W

2 бас рефлектора.

За мен не е важно да бие и да ти пукат ушите,а просто nigga style да е г/д запълнен от към страна музика.
В момента качвам клипче в youtube за да видите какво имам впредвид Smile

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=XwGG0g2_m9s" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=XwGG0g2_m9s</a><!-- m --> заповядайте колеги Smile
офтопик :oops:
аааа стига ее колега, поне да беше облепил малко гумите преди да пръснеш Жантата, направо е ужасТно така намацано, ама важното е тебе да те кефи
п.п. не го приемай като заяждане Wink
traffic Wrote:офтопик :oops:
аааа стига ее колега, поне да беше облепил малко гумите преди да пръснеш Жантата, направо е ужасТно така намацано, ама важното е тебе да те кефи
п.п. не го приемай като заяждане Wink

Спох смених гумите и съм ги минал със спрей така че всичко е тип топ Wink