Волво Клуб - България

Full Version: вода в колата
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,имам следния проблем.Зад предните седалки където пъниците на задните седалки си слагат краката е мокро.Ама не влажно,ами пълно с вода и не мога да си обясня от къде влиза тази вода.Същото е положението и в багажника.Даже вчера ми беше замръзнала постелката на багажника.Всичко е във вода с иключение на отпред.Ако някой знае нещо нека споделя.благодаря
volvo 480 sport Wrote:Здравейте,имам следния проблем.Зад предните седалки където пъниците на задните седалки си слагат краката е мокро.Ама не влажно,ами пълно с вода и не мога да си обясня от къде влиза тази вода.Същото е положението и в багажника.Даже вчера ми беше замръзнала постелката на багажника.Всичко е във вода с иключение на отпред.Ако някой знае нещо нека споделя.благодаря

от задния капак и стоповете ...и от антената евент Confusedhock:
От къде от задния капак,нали има уплътнение??А антената???
Това е една от "детските" болести на 4хх серията. Най-често водата влиза през уплътнението на стоповете или през самите стопове, ако са пукнати. През антената също, но по-малко. Задният капак също е сред "обичайните заподозрени".
Още по-лошо става ако има и шибидах.
Оправя се със силикон и търпение.
Ами то вярно че единия стоп ми е с счупен ама пък чак толкожа вода да влиза в краката на пътниците на задните седалки???
Здрасти!
Свали постелката и виж под нея какво има
-там има една дупка за отичане(от 2-те страни)
и акосее разширила или и е паднала тапата може да ти влиза вода -поне при мен е така даже поради наличие на теч от към стоповете е доста зле и тенекията,това може дасепогледне и от долната страна ако ясложиш на канал!
В дейстеителност теча с водата явно си е болка при тези коли. На мой познат освен покрай стоповете му течеше и от гуменото уплътнение на капачката на резервоара.
здрасти колега Smile на мене ми бе6е пукнат стопа и един много дъждовен ден чак при шофьорското място беше станала локва а там кадето и при тебе се е наводнило имаше 1 пръст вода ,така че може и от стопа да ти се пълни колата