Волво Клуб - България

Full Version: Качествена химия за сервизи FÖRCH,ново в България
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги искам да ви се представя-казвам се Жоро и съм от пловдивската група Волво фенове,а препоръка да пиша тук ми даде Тошко-краля,та по същество...съвсем скоро фирмата на мой приятели,част от която съм вече и аз,стана представител за България на известната по целия свят немска марка Фьорх,продуктите и са насочени към всяка сфера на съвременния технически живот,но тук аз искам да фокусирам вниманието Ви върху автохимията на марката,която е моя ресор във фирмата. Става въпрос за качествени продукти смело конкуриращи и дори в някой отношения изпреварващи наложената марка в тази област у нас Вюрт, разликата е там, че цените на нашите продукти са по-ниски със сериозен процент от тези на Вюрт, а за клуба съм разработил и специални промоции,различни за всеки месец и отстъпки от цените на по-масовите продукти, моля ако някой от вас имат интерес и предявят желание да не се притесняват да се свържат с мен, а по-този начин и с Фьорх, тел. 0889216028, 0898790600 или на лс от форума.