Волво Клуб - България

Full Version: Тампони двигател
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

оказва се че съм за смяна на тампоните на двигателя и ми се иска да изпратя онлайн запитване към Мото пфое, но не им знам каталожните номера. Някой може ли да помогне?

Колата е с двигател ��D4192T2, 1999 година

Интересуват ме: преден,странични и заден тампон.

BOCK GT1

79.55/ 202.73/ 143.71/ 61.59 лв.
:naka:
��Благодаря много! Надявам се това е цената в Мото пфое? Не е малко, но в интерес на истината очаквах да са по скъпи
Десния тампон на двигателя май на доста места се продава на цена около 290-300 лв. Цената в МП доста ме изненадва. Като гледам, най- скъпия тампон е 202 лева. :roll:
Лично мое мнение, че цените в МП са толкова високи за да могат другите фирми да си продават стоката. Цените например в Скан тех са доста по-ниски и това не е за сметка на качеството. Пак казвам, това е лично мое мнение и никого не ангажирам с него.
Причината да питам за Мото пфое е следната:

- точно както каза колегата цената на десния е около 290 лв почти навсякъде, а при тях 202
- от Скан Тех съм разочарован: зъбно колело - от три модела едвам открихме правилното, визията нямаше нищо общо с моето, поне като параметри стана, външно тялона термостат - пълен боклук, шупли, превъртащи гайки и т.н.
- вслучая предпочитам оригинална част, отколкото менте което пак да сменям.

Иначе Мото пфое имат безумни цени за някои неща като например 16 лв за лампичка за табло...