Волво Клуб - България

Full Version: недоволен
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
колеги да знаетеза сервиз и магазин ТЕХ-КО,некадърни работници,безхаберни и с лощо отношение към клиента,реглаж на предница на ЕС80 1чи30мин,некадърно направен,35кинта назад,и при рекламацията били виновни гумите,а те милите на 500 км и по450 лв едната Big Grin ,след това непретенциозен сервиз в Дружба,20лв и О-ЧУДО небили гумите,накладки Локхиид от тях,СВИРЯ КАТО ТОВАРЕН ВЛАК,добре че спират поне,ама хората се оглеждат откъде идва ВЛАКА :tfrag: :minigun: :gib: забравих на Симеоновско шосе
И аз съм точно толкова шумен с накладки Mintex.Когато спирам на светофар първо се споглеждаме с пешеходците те метат по едно око да видят какво е това шумно нещо и тогава тръгват Big Grin

BOCK GT1

Последно:
Къде е проблема?
- в "некадърния" реглаж
- в свирещите накладки?
- в двете
- в нито едното
- .................
- ............
Кое е вярното?
:roll: :roll: :roll:
hepi Wrote:колеги да знаетеза сервиз и магазин ТЕХ-КО,некадърни работници,безхаберни и с лощо отношение към клиента,реглаж на предница на ЕС80 1чи30мин,некадърно направен,35кинта назад,и при рекламацията били виновни гумите,а те милите на 500 км и по450 лв едната Big Grin ,след това непретенциозен сервиз в Дружба,20лв и О-ЧУДО небили гумите,накладки Локхиид от тях,СВИРЯ КАТО ТОВАРЕН ВЛАК,добре че спират поне,ама хората се оглеждат откъде идва ВЛАКА :tfrag: :minigun: :gib: забравих на Симеоновско шосе


С какви гуми казваш ,че караш :roll:
гуми Мишлен спорт,при баланса отделно на джантите първо и на двете 10-5,със гумите 15-10,реглажа некадърен,отношението -отвратително,а за накладките,просто като продукт които продават,работил съм това и знам какво се продава,в зората идваха оригинални и нескърцаха,сега всичко маде от чина :gib: :gib:
hepi Wrote:гуми Мишлен спорт,при баланса отделно на джантите първо и на двете 10-5,със гумите 15-10,реглажа некадърен,отношението -отвратително,а за накладките,просто като продукт които продават,работил съм това и знам какво се продава,в зората идваха оригинални и нескърцаха,сега всичко маде от чина :gib: :gib:

Сега Аз да ти кажа,като не искаш да скърцат си купи от Мото Пфое,всеки един друг компромис ти скърца на нервите.Иначе си взимаш тампончета за уши от аптеката или надуваш яко рок в колата и нищо от калпавите части не се усеща.