Волво Клуб - България

Full Version: тракаща 850-ка комби
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
колеги здравейте
от скоро и аз съм на волво,но много ми тракат пластмасите в багажният отсек,какво да правя?
стегнах вратата на багажника,тук там по някоя рапидка ама.....все така
ако някой е имал този проблем и го е ршил нека да сподели Smile
май ще махна всички пластмаси и всичко ще се оправи Confusedhock:
P.S. не съм и предполагал ВОЛВО каква кола е. ТДИ е перфектен двг ,горд съм с тази кола Tongue
hristoto Wrote:колеги здравейте
от скоро и аз съм на волво,но много ми тракат пластмасите в багажният отсек,какво да правя?
стегнах вратата на багажника,тук там по някоя рапидка ама.....все така
ако някой е имал този проблем и го е ршил нека да сподели Smile
май ще махна всички пластмаси и всичко ще се оправи Confusedhock:
P.S. не съм и предполагал ВОЛВО каква кола е. ТДИ е перфектен двг ,горд съм с тази кола Tongue
Колега аз имам същия проблем!Махнал съм всичките кори на 5-тата врата,но продължава да трака Confusedhock: .Установих,че има една планка,която е за номера на колата и тя е нещо като олово и се рони и ми е напълнила цялата врата и не мога да ги извадя.За съжаление още не съм измислил с какво да ги махна :roll: .Някой ако го е решавал този проблем да посказва,че вече ме изнервя супер много :tfrag:
Здравейте с хубаво двойнозалепващо тиксо се оправят по-дребните кори а по-големите с щипки рапидки и т.н. Български хитринки а за ронещото се нещо в капака не знам аз нямам такова животно не може ли да се свали тази гадост някак си ?
Няма как тя е споявана за ламарината или лепена ли е незнам,но единствения начин е с чегъртане,но така ще сваля и боята Confusedhock:
Днес свалих всички пластмаси,налепих ги с уплатнител за прозорци и пак по местата си, малко рапидки и проблема се реши Smile,но ми коства цял ден и 5 лв. Повярвайте заслужава си времето и пари те си. А и си изолирах ЕГР клапана ,резултата е два пъти по-малко пушек +изкорубен катализатор. Само да добавя за катализатора,като го свалите задължително си слагайте гърне на неговото място иначе....малко повече бучи ,аз не си сложих Confusedhock: