Волво Клуб - България

Full Version: носачи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,интересуват ме носачите на 850 комби 96 тди . моята е тази и е заедно носач с шарнир , възможно ли е да си ги сменя с такива,които не са заедно,струват ми се еднакви(дано не бъркам).По-добре е да си сменям шарнир само ,а не цял носач заради шарнир. Smile
hristoto Wrote:Здравейте,интересуват ме носачите на 850 комби 96 тди . моята е тази и е заедно носач с шарнир , възможно ли е да си ги сменя с такива,които не са заедно,струват ми се еднакви(дано не бъркам).По-добре е да си сменям шарнир само ,а не цял носач заради шарнир. Smile
Не можеш, има разлика бензин/дизел, а тези, за които говориш са само за бензинови преди 94г.
[quote="ico850"][quote="hristoto"]Здравейте,интересуват ме носачите на 850 комби 96 тди . моята е тази и е заедно носач с шарнир , възможно ли е да си ги сменя с такива,които не са заедно,струват ми се еднакви(дано не бъркам).По-добре е да си сменям шарнир само ,а не цял носач заради шарнир.

Сменяи смело става аз съм сменявал

Не можеш, има разлика бензин/дизел, а тези, за които говориш са само за бензинови преди 94г.

Ице в грешка си
Сменях окачването отпред на моята 850 дизел
ляв носач от МФ - 350лв (там някъде беше)
десен рециклиран ( не е редно, но си поемам риска) - 60 лв
и имаше още малко консумативчета ( не съм много наясно) тампони, накрайници както му казват,
но изкарах една зима и сега пак започна да тропа предницата, ако трябва да правя това всяка година ще ми се сгади
явно големиа дизел си тежи отпред и дупките не помагат за положението Big Grin