Волво Клуб - България

Full Version: проблем с газ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
паля колата на газ и двигатела е студен пали без проблем загрее ли гасне и няма палене закарах я на газаджия уж я оправи два дена карах не ми прави тези мизерий и след това пак същото.Като изгасне и пак се опитвам да я запаля не иска и гармежи се чуват каза ми газаджията че е от кабелите малко помощ каде може да проблема пали на студен двигател като загрее и няма палене
А ти все пак прегледа ли си кабелите?
бате на бенз няма проблеми но ако е от кабелите защо не го прави на студен двигател
Да се позаяждам и аз ...... това с кабелите и свещите важи ,но трябва да ти го прави и на бензин...я смени газаджиятаSmile
ще го сменя ама ми дава гаранция 6м. ако сега не я оправи ще ходя при друг Smile
shtafo Wrote:ще го сменя ама ми дава гаранция 6м. ако сега не я оправи ще ходя при друг Smile
има вероятност да се е зацапало стъпковото моторче, може да е и друга гадория , огледай всички спукателни части кутията за въздушен филтър и въздухо отвода до колекторите да не се е пукнала гофрираната част , ако има малък процеп някъде правят бела като се затопли колата.