Волво Клуб - България

Full Version: ограничение до 190km/h
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Здравейте колеги!
Реших да пробвам машинката до колко км/ч ще набере и изненада:
с 5000 оборота 190км/ч и повече неще.
Машинката е 850 2.0 20В 143кс 94г.
Някакви идеи ?!?
Благодаря!
Да веднага Smile Смяна с Т5Р и имаш 250 км . Генерално решение на въпроса и на темата като цяло
Става и с монтиране да два ракетни ускорителя на тавана. Яко дърпа, но за кратко :wink: Big Grin :twisted:
Още може.
Евала колеги невероятен интелект просто немога да кажа нищо!
Знам че при самолетите е малко по различно: поне така предполагам!
Много бързо си изтри поста.За инфо само-това от аватара не е моята кола.Не виждам защо се заяждаш,на газ съм я вдигал малко над 200,затова ти казах че може още.
Знам че всеки собственик на Волво а и не само се е чудил колко е максимума на душата на аутото така че тъпите и невероятни мнения може да си отделите в отделна тема !
sasho_bg3 Wrote:Много бързо си изтри поста.За инфо само-това от аватара не е моята кола.Не виждам защо се заяждаш,на газ съм я вдигал малко над 200,затова ти казах че може още.
За това я изтрих. Не се усетих. Сори колега!
С моята 850 -сетка съм вдигал на равно най- много 190 км/ч. Предполагам, че ще има сила и за 200 но трудно. Big Grin

Б.
Мерите си "колко е голям "ли ?.....Достатъчно....Дано този тема не я четат в КАТ.Някой както чета имат много добри газови уредби,а най вероятно и са с "спецални" въздушни филтри.Браво.За 20 км/ч заслужава ли си инвестицията!Някой може ли да ми каже къде в родната ни татковина можеш да караш около 20-30 км с тази скорост.Да напомня че след 160 км/ч единствено господ (аз съм го кръстил друго яче) знае дали ще се предпазиш от неприатност.Иначе за турбинираното Т5R е много готина идеята,все пак жсички удоволствиа се заплаштат.
Pages: 1 2 3 4 5