Волво Клуб - България

Full Version: Едно питане ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
За 850-Т5Р 211магарета , та въпроса ми е .
Някой знае ли , при 6500-оборота на 5-та скорост колко километра в час показва на километража ?
Мерси предварително !
mecheto Wrote:За 850-Т5Р 211магарета , та въпроса ми е .
Някой знае ли , при 6500-оборота на 5-та скорост колко километра в час показва на километража ?
Мерси предварително !

Пълни километражът!!
Има клипчета мисля в нета.
кутиите скоро гледах в нета на 211 ;226;240 -ТУРБО МАГАРЕТА Big Grin са с еднакви предавателни числа
Пълни километражът!!
Има клипчета мисля в нета.
кутиите скоро гледах в нета на 211 ;226;240 -ТУРБО МАГАРЕТА Big Grin са с еднакви предавателни числа[/quote]

Краси в интерес на истината гледах доста клипчета ама не можах да видя , и за това питам .
Че в неделя се дърпахме с едно бентли , километража не ми работи а и не смях да го вкарвам в повече обороти .
Да не роди и тоя двигател , а можеше още
Е никой ли не знае , а по книга кво пише поне :roll:
"На място" на 1-ва 6500об/м= на 60км/ч и много пушилка. Big Grin Да кажат хората дето в предната тема се хвалят с бързите си машини.Аз моита си я "коткам" и гледам да се държа в интервала 3500-4000 оборота мах на "магистрала" което е 140-150 км/ч.В твоя случай мисля че си бил в максималното около 190-200 км/ч.(сори не видях че става въпрос за леко торбинираното....сложи още 30-40 км/ч отгоре)И к'во "издърпа ли" Бентлито.Нямаше ли някои да снима.Ако искаш да пробваш обади се ще ти откача моя километраж.За проба деSmile))))))))))А пък ти ще дадеш да се пробвам на 211 коняSmile)))))))
И к'во "издърпа ли" Бентлито.
Издърпах го но трябваше да свивам и беше да ме дръпне после
Нямаше ли някои да снима.
Не стана спонтано на момента макс 2мин.
Ако искаш да пробваш обади се ще ти откача моя километраж.За проба деSmile))))))))))
Трябва целия АБС да сменям , нее само километража.
А пък ти ще дадеш да се пробвам на 211 коняSmile)))))))[/quote]
Няма проблеми . :wink: