Волво Клуб - България

Full Version: светкавица
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте,искам да попитам за светкавицата на фаровете.Колата е 850 96г. има ли тази кола светкавица,или нещо ми е пвредено,ако няма мога ли по някакъв начин да си направя ? Smile
Колега какво имаш предвид под светкавица??Ако става въпрос дали можеш да премигваш с варовете,можеш,но незнам дали имаш това предвид :roll:
raceteam Wrote:Колега какво имаш предвид под светкавица??Ако става въпрос дали можеш да премигваш с варовете,можеш,но незнам дали имаш това предвид :roll:

да,това имам в предвидSmile ,но щом казваш,че може значи мойто''премигване'' е развалено :?
от къде да започна с отстраняването на проблема?
Отговора е лесен,от лоста за мигачи,както и къси дълги светлини и на някой модели командите за темпомата
струва ми се,че ще ходя на ел.техник,с токовете съм на ВИЕ Smile Имам и темпомат и съм сигурен,че ако го разглобя ще ми изкочат 300 кабела и......няма да мога да разбера къде е проблема Smile Някой ако може схема някаква да ми покаже....може и да се ориентирам малко поне