Волво Клуб - България

Full Version: Продавам Volvo 440 2.0 бодигард - на части
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Колеги пускам бодигарда на части! Колата е 93-та година, мотора е 2000 куб. Монтирал съм и газова уредба с 50л. бутилка. Като цяло всичко е налично без мигачите и десния фар (продадени са). Две от джантите са запазени. Има забележки по предната броня и не я препоръчвам, но може да се закрепи положението с нея! Смимки за момента не съм направил, но при интерес мога да изпратя! Иначе колата е все още цяла и не съм я разглобил. Който има нужда от нещо да казва и ще демонтирам при първа възможност. :wink:
колега !ако колата е бодигард ,търся ляв фар +мигач = цена 0887840232
Миро, колата е 100%-ов бодидард, имаш лично за фара, мигачите както бях писал по-горе заминаха.

Иначе в допълнение да кажа че моторчето е добро състояние, не е минало дори 200 000 и така ... Arrow
Колега, десен халоген намира ли ти се и дясната лайсна на покрива здрава ли е ( неолющена) ?
divia Wrote:Колега, десен халоген намира ли ти се и дясната лайсна на покрива здрава ли е ( неолющена) ?

Нямам халогени, дясната лайсна е здрава но точно по-средата на тавана има две малко олющвания, който мисля че не са проблем!
Дясен фар - продаден!
Ляв фар - продаден! :wink:
Интересувам се от : радиатор климатик - ако става за 460 bodyguard 1996, панел с ключ за фарове (в ляво от волана) и някои декоративни пластмаси - триъгълни на задните врати.
Случайно да имаш рамената на чистачки за фарове ?
Кажи цена за което го има от търсеното.
Да попитам за предното стъкло оригинално ли е и евентуално цена.Благодоря Smile
gorjy Wrote:Интересувам се от : радиатор климатик - ако става за 460 bodyguard 1996, панел с ключ за фарове (в ляво от волана) и някои декоративни пластмаси - триъгълни на задните врати.
Случайно да имаш рамената на чистачки за фарове ?
Кажи цена за което го има от търсеното.

Имаш л.с. gorjy!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11