Волво Клуб - България

Full Version: Проблем - Turn signal
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Волвари,
Притежавам Volvo 850 2.0. GLE комби (от 1996, но по вин номер го дават 1997).
Имам едно проблемче което братовчеда забеляза: Не ми свети "бялата" светлина когато правя маневра назад при паркиране (мился че Turn signal го наричат). Проверих крушките , замених ги , но проблема остана. Проблема е по кабелака явно. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем ? Къде са конекторите за лампата когато включа задна скорост, в кутията на самия лост ли? защото последно там не видях нищо ?
Благодаря Ви предварително.
Забравих да напиша, бушон 27 също е проверен и е здрав.
А датчика на скоростната кутя провери ли го? :roll:
Мерси колега, не съм го проверявал :oops: защото не знам къде е и как изглежда ... :roll:
Иначе я отворих кутията (с голям зор, нали съм индианец :mrgreen: )
имаш ли някаква схема , или напътсвия .. да я проверим че някой без тази светлина може да ме забърше :minigun:
Сега рових из ВАДИС за да видя какво ще излезе, но нещо ударих на камък... :roll:
По късно ако имам възможност ще потърся пак.
Много ти благодаря колега. Аз се рових в Гугъл но нищо не открих за този проблем, ако и аз открия ще прасна една снимка къде се намира тази "датчикова" гад Smile
Мерси много.
Мисля че го открих гада. Просто предния път ми е убегнал от погледа. Ето и схема на въпросната част или казано по точно Reverse light contact - P/N 9442728 ... в МП го водят "машинка заден ход"
[attachment=12353]
Ето и цена в Мото Пфое
Много Благодаря за помоща колега, ще си взема една такава "машинка". Защото моята сигурно е сдала багажа, все пак е стара кола и не се знае дали е сменяна някога.
Мерси още веднъж, и успешен ден на всички.