Волво Клуб - България

Full Version: малко проблемче!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,имам следния проблем. Като пусна парното или климатика и ми духа само в краката и леко от средните духалки,но като пусна''AIR MIX'' започва да духа малко по-силно Мисля,че не ми работи врътката за настройките на централният блок. Незнам как да го оправя,давайте съвети. може и да ми кажете някой сервиз (бургас),който да се хване да оправя тази ''гяволия''
колата е 850.96г.дизел
hristoto Wrote:Здравейте,имам следния проблем. Като пусна парното или климатика и ми духа само в краката и леко от средните духалки,но като пусна''AIR MIX'' започва да духа малко по-силно Мисля,че не ми работи врътката за настройките на централният блок. Незнам как да го оправя,давайте съвети. може и да ми кажете някой сервиз (бургас),който да се хване да оправя тази ''гяволия''
колата е 850.96г.дизел

можете ли да ми кажете как да стигна до клапата на парното,която ''казва'' каде да духа вентилатора в купето
Ако може и снимки,схема....или какво то и да е
Като махнеш жабката ще я видиш отляво или поне такъв спомен имам.
ico850 Wrote:Като махнеш жабката ще я видиш отляво или поне такъв спомен имам.

Гледах там ама.... вижда се само една бяла затворена пластмасова кутия ,която не разбрах как да я отворя :oops:
hristoto Wrote:
ico850 Wrote:Като махнеш жабката ще я видиш отляво или поне такъв спомен имам.

Гледах там ама.... вижда се само една бяла затворена пластмасова кутия ,която не разбрах как да я отворя :oops:
На тази бялата кутия трбва да има захваната една малка квадратана кутийка - около 8 на 8см.