Волво Клуб - България

Full Version: Предложение за тениски
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Може би наистина стана време да се оформи нова поръчка/ако е възможно разбира се :wink: /, че от първата поръчка имаше мааалко неудовлетворени :lol: . Не е проблем, който да не може да се реши :wink: Big Grin

П.П. Ако не беше клубната тениска, нямаше да можем да се намерим с колегата от форума на състезанието в Русе.
Доста хора се учудваха, че имам такава тениска, а няма нито едно състезателно волво и ми се налагаше често да обяснявам защо и откъде я имам :wink: Big Grin :twisted: .

П.П.П. Нямаше друга такава червена клубна тениска, поне в района на състезанието :lol: :lol: :lol:
Нови поръчки ще се прават ли?
killara Wrote:Нови поръчки ще се прават ли?

Да...разбира се :wink:
За Националната среща мисля всички да се пременим :lol:
Ако на теб ти трябват за преди това...,аз имам няколко нови които останаха от миналата година,мога да ги наснимам,и пусна тук или на лично Smile
kire Wrote:
killara Wrote:Нови поръчки ще се прават ли?

Да...разбира се :wink:
За Националната среща мисля всички да се пременим :lol:
Ако на теб ти трябват за преди това...,аз имам няколко нови които останаха от миналата година,мога да ги наснимам,и пусна тук или на лично Smile
И аз сакам две червени и две черни по една S и една М от цвят Big Grin вземам на националната :!:
Кире ,щракни ги моля те много много искам такива тениски .
а като за мене останаха ли ти ?
Май настана време за нови поръчки :roll: Аз бих поръчал за мен от тениските с яка-бяла, черна и червена-размер XL.
Как и кога се получават и плащат тия тениски ?
И на какви цени са ?
Rado_91 Wrote:Как и кога се получават и плащат тия тениски ?
И на какви цени са ?

Виж началото на темата :wink:
Емили ще каже съвсем скоро валидни ли са цените,както и подробности по поръчването.
Мисля че и за мен е време да си подновя гардероба Big Grin . Искам за мен 2бр.бели -една с яка и една обикновена тениска, размер - ХХL.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20