Волво Клуб - България

Full Version: Предложение за тениски
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
kire Wrote:
stefpetkov Wrote:една оранжева и една синя за 116см и още една червена и тъмно синя за 128 см без яка

За вас Стефчо са поръчани тениски размер 104,и са бели...,и всички детски тениски са бели..., това го говорихме в Пловдив :wink:
ок
Размерите на детските тениски ,които вече са поръчани за ушиване са : 86 ,98 и 104.

До тук има заявка от СТЕФПЕТКОВ за 4бр.,р-р 104.

Поздрави на всички,ако има въпроси пишете тук или на лични
.
Дани Wrote:Размерите на детските тениски ,които вече са поръчани за ушиване са : 86 ,98 и 104.

До тук има заявка от СТЕФПЕТКОВ за 4бр.,р-р 104.

Поздрави на всички,ако има въпроси пишете тук или на лични
.

В по-горния си пост и аз поръчах една детска, а сега уточнявам-да е от най-големия размер за деца т.е. 104. Поздрави и благодаря!!!
Какви са детските номера.Щерката другият месец прави 3 годинки и просто незнам какъв номер и трябва.Детската номерация на години ли е или на ръст.Искам да поръчам за трима ни.Благодаря :wink:
vil4an76 Wrote:Детската номерация на години ли е или на ръст.

Принципно номерацията е на ръст-височина.
За мен две черни,едната XL а другата L,а мъничката е висока (100см)-на 3 години
Сега и аз изпадам в леееко затруднение относно детската тениска за сина ми :roll: . Висок е 135см. и е 30кг., ако не се вписва в размерите на детските тениски ще трябва да му поръчам от малките размери за възрастни. Моля някой да ме ориентира какво да поръчам при посочените ръст и тегло , благодаря предварително.
100уо ,то аз се затруднявам с размерите за възрастни :oops: пък ако имах деца незнам какво щеше да е . Big Grin
Поради тази причина още несам поръчал.
killara Wrote:100уо ,то аз се затруднявам с размерите за възрастни :oops: пък ако имах деца незнам какво щеше да е . Big Grin
Поради тази причина още несам поръчал.
Какво не си поръчал ,деца ли ...??? Big Grin Big Grin Big Grin
Stanchoni Wrote:Мисля че и за мен е време да си подновя гардероба Big Grin . Искам за мен 2бр.бели -една с яка и една обикновена тениска, размер - ХХL.

Те така ... Smile.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20