Волво Клуб - България

Full Version: Може ли да се монтира Автопилот ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги искам да попитам дали е възможно да се монтира Автопилот на кола която няма и по точно
Volvo 850 1995 2.0 10v, Гледам че из моргите има коли с автопилот този модел но дали е възможно да се сложи на моята която няма?
Може.Събери само частите.Окабеляването е там и само чака да ги поставиш.Ако нещо се задрудниш,свиркай,ще ти помогна.
sasho_bg3 Wrote:Може.Събери само частите.Окабеляването е там и само чака да ги поставиш.Ако нещо се задрудниш,свиркай,ще ти помогна.
Ок мерси за отговора , само последен въпрос какви са частите компонентите за да не ме излъжат в моргата и как изглежда копчето на автопилота при този модел?
valfree Wrote:
sasho_bg3 Wrote:Може.Събери само частите.Окабеляването е там и само чака да ги поставиш.Ако нещо се задрудниш,свиркай,ще ти помогна.
Ок мерси за отговора , само последен въпрос какви са частите компонентите за да не ме излъжат в моргата и как изглежда копчето на автопилота при този модел?
Копчето за автопилота е на ластчето за мигачите,ще трябва ново лостче с копче,а другите неща и аз не ги знам Big Grin
Ето ти схемата за частите които ти трябват.Освен това ще ти трябва и релето.То е със номер 101/102.Както ти е казал колегата,трябва да смениш и лостчето на мигачите,от там се командва автопилота.

[Image: kruiz2.png]

Uploaded with ImageShack.us
Мерси колеги, ще потърся и ако намеря всичко ще пиша какво съм направил.
Поздрави