Волво Клуб - България

Full Version: Новата ми играчка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
С голям кеф искам да ви информирам за новата ми придобивка Chevrolet Blazer 4.3 LT ,1998 г.След две 850-ци и след дълги "размисли и страсти" се отказах от традициата да карам Волво.На "кантара" бяха Волво S80 и Chevy-то .Chevy-то наделя защото S80 за мен не е вече Волво!!!(Бойч що си купи Mondeo).Има един филм "Arizona dreams" е там за хората които не са го гледали и за тези които са го забравили ще припомня сцената дето завършва с репликата"Абе я ходи си купи Форд"(пренебрежително).
Тъй че ако някои ви зяпа от черно Chevy да знаете че не някоя тъпа мутра и че знае каква кола карате!
Колкото до моето Волво отива в добри ръце.
Това не значи че ще се спасите от мен,ще следя какво става и ако все още администраторите ме допускат до мнения ще ги имате.
Имам само една молба(хората основно това питат) "Колко харчи това "животно".Официалният ми отговор е "Колкото за да мога да си го позволя" иначе за 2200 км (120-150км/ч) твърдо 11л/100км сега съм в процес на засичане на Софийско градско ,но нещата вървят около 15-16л/100км.За сега се държи много добре,единственно съм разочарован че немога да намеря газова уредба.На всякъде ме отпращат с думите "В BG май никои неможе да сложи на SFI V6 (Vortec) газ ,защото е не популярна система за впръскане на горивото и производителите на газови уредби(разбирай италиански) го нямат в продуктовата си листа".Несъм се отказал!,Ако трябва ще се върна до NL и ще си сложа Vialle.(проверено предлагат за този модел).
Снимките са првени преди тръгване за BG
Колега честито!Новата "играчка" изглежда досто добре!Колега то всичко добре,но имали части за това животно :roll: .Колкото до това,че си преминал към някоя друга марка си е лично твое решение в което няма нищо лошо :wink: Айде пожелавам ти много безаварийни километри и да го докараш на някоя среща да го разгледаме Big Grin
Информативно "добрите ръце" се отказаха поради финансови затруднения ,тъй че (знам 4е не е тук мястото) .2500-2000 лв и стискаме ръцете.Всичко е сменено,всичко работи,газ-маз и т.н ...просто имам нужда от кинти
Информативно "добрите ръце" се отказаха поради финансови затруднения ,тъй че (знам 4е не е тук мястото) .2500-2000 лв и стискаме ръцете.Всичко е сменено,всичко работи,газ-маз и т.н ...просто имам нужда от кинти
Абе, ти, отдавна се беше загледал натам Big Grin ...пиши го, че е волво и си го карай с кеф Big Grin
Абе, ти, отдавна се беше загледал натам Big Grin ...пиши го, че е волво и си го карай с кеф Big Grin
За тези дето ги интересува.Волвото "замина" за Сърбия!
Карал съм много Американски коли и продължавам да ги карам когато ми падне , с нищо лошо не ги свързвам а и са доста здрави машини , имах Крайслер Саратога но го подарих на балдъзата та сега тя му се кефи та Американските техники са си голям кеф иначе части има и не са скъпи давай газ смело