Волво Клуб - България

Full Version: Съединител за 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Волвари!
Днес си закупих комплект съединител на Sachs и след като се прибрах се зачетох в стоковата разписка. Пише че е за двигатели B5254F , B5252F това са 2.5л мотори а моя е B5204S 2л. 20V без турбо 94г. Та въпроса ми е става ли тва дето съм го взел или не става и да ходя да го връщам Smile
Благодаря ви предварително!
Дай каталожен номер и ще ти кажем дали става със сигурност.
Кат.№: 91.1509
YV1LW4502R2065746 това е моето шаси двигателя е B5204S
10X
Това ми прилича на номер по Скан тех и Тек Док-а не ми го разпознава, но съединителите за всички бензинови 850-ки и V/S 70 са еднакви. Слагай го неби трябвало да има проблеми.
Да от Скан тех е. И човека така ми каза че ще стане нямало проблем ама аз пак да питам че не искам после да се поздравяваме с наведени глави.
Благодарско за инфото !
stop Wrote:Да от Скан тех е. И човека така ми каза че ще стане нямало проблем ама аз пак да питам че не искам после да се поздравяваме с наведени глави.
Благодарско за инфото !
Така и така се раздава информация за съединитела....Колко парички ти излезна от Скан тех колега ??? Big Grin
raceteam Wrote:
stop Wrote:Да от Скан тех е. И човека така ми каза че ще стане нямало проблем ама аз пак да питам че не искам после да се поздравяваме с наведени глави.
Благодарско за инфото !
Така и така се раздава информация за съединитела....Колко парички ти излезна от Скан тех колега ??? Big Grin
Комплекта е 406лв. и понеже СОТ-а на магазина е изграден от фирмата в която работя ми направи 20% отстъпка :mrgreen:
Мерси за информацията колега! :wink: