Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с Волво 440
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, искам да ви попитам как да постъпя при следния проблем с Волво 440. Появи се преди доста време, но в последно време се засили. Волвото е 94-та година и е с двигател на "Рено".
Когато искам да я запаля само припалва, но гасне. Така около десет- петнадесет пъти преди да запали както си му е реда.
Честно казано ме е страх да тръгна на дълги разстояния с тази кола, защото се притеснявам да не би съвсем да откаже да запали. Водих я на ремонт, уж оправиха проблема, но няма и седмица и пак се появи. Ако някой знае от какво би могъл да е породен проблема, моля пишете. Харесвам колата и не ми се ще да я продавам, за това моля за помощ. Smile
Благодаря предварително.
според мен има проблем с горивопровода твърде е възможно помпата да не подава достатъчно налягане. пробвай така подай контакт и изчакай около 5-10 сек. и след това запали.ако запали и не гасне е ТЯ
Винаги когато паля изчаквам известно време на контакт, но пак си гасне. Така около 10 пъти докато тръгне, понякога въобще не иска да запали. Възможно ли е да е от някой датчик или задръстен карборатор?
свещите виж дали са ти правилните има резистор вътре и работят различно когато са студени или топли
За двигател 1,8 какви свещи биха били подходящи?
Тези, взети от Мото Пфое. Не се шегувам, цената им там беше 40-45 лева.
RN9LCC тези сложих аз и работят много добре моят двигател е също 1,8 моно инжекция
Благодаря много! Ще отида в най-скоро време да взема такива свещи. Smile Дано да е от тях и да нямам повече проблеми, че душата ми взе тая кола. Big Grin

BOCK GT1

Споко, колега.
Не се харчи. Не е от свещите .... със сигурност. :!:
Друже ,когато дадеш на контакт ,няма как да разбереш дали помпата ти работи по простата причина че тя се включва от сигнал подаден при завъртян маховик !както и да е ,вземи да напишеш от къде си ,че все пак целия свят не е в софия НАЛИ ?! пък после някой тук ще те опъти към някой ТАМ !
Pages: 1 2