Волво Клуб - България

Full Version: Моля,някой да препоръча сервиз за дизелово Волво във Варна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,от десетина дни претежавам Волво В40 турбо дизел 70kw мотора,но немога да намеря сервиз във Варна да ми прочете компютъра на колата,ходих на две три места не можаха се свържат,а имам нужда от диагностика и добър сервиз да си подържам колата за напред,ще съм благодарен на всеки които ме упъти при добри елконаджии и майстори.
Сервиза от който съм доволен за дизела си е
едно сервизче на Bosh във кв.Виница
Момчето се казва Павел (сина на известният преди време Продан дизела )
Ето ти тел. 0888705925
Аз съм доволен от сервиз до Зеленчуковата борса, С големи букви пише Дизел сервиз!

<!-- m --><a class="postlink" href="http://varna-avto.net/index.php?linkID=910" onclick="window.open(this.href);return false;">http://varna-avto.net/index.php?linkID=910</a><!-- m -->
Казано откровенно за сервиза до зел.борса изчетох много негативни мнения във нета Sad а за виница ще се обадя понеделник да видим какво ще ми кажат за колата :roll:
Този във Виница е известен и тук, в Добрич. Доста положителни мнения има за него.
Аз съм доволен от тези на зеленчукова борса, работят много бързо и качествено според мен, НО нямат диагностика за горивните системи на лукас. Аз диагностиката си я направих при Севдо (по известен във виртуалното пространство като Mevdo Wink. И аз като тебе се лутах като муха без глава по сервизите и всеки вдигаше рамене, докато един ден севдо не изкара едно малко.....зелено....компютърче и ми закачи колата на него. Каза си и майчиното мляко Smile)) Та ако не си намерил сервиз за диагностика иди при него поне да знаеш какво има.
Мда,и аз се свързах във форума със него,много бързо и коректно ми отговори Smile за което му Благодаря,но се оказа че са малко отпуска до 14 септември,а аз имам проблем и то май бая сериозен утре съм записан за Виница дано се справят инак трябва да карам на магия до 14 сеп. Sad м/д мойта горивна с/ма е Бош.
Днеска закарах колата във Виница,майтор Павел меко казано е интересен човек утре като я взема ще споделя какво ми направи впечетление днеска и понеже никога не съм имал и карал дизелова кола до сега вие да кажете дали наистина е странно това което имам да споделя,инак съм сменил четири коли до сега моно и пълни инжекциони и съм ходил по сервизи разни хич дане. Smile
Взех днеска колата,моля вие да предцените дали диагностиката и ремонта са в рамките на нормалното,вчера пристигам при майстора той се качи да го повозя да види какво не и е наред на колата,покарах докато светна чекенжина(аз заради него бях там) и колата заби майстора каза че е влязла в авариен режим затова е забила върнахме се в сервиза,аз м/у другото му споделих че съм ходил на две три места и не са успели да се свържат с компа на колата на едното място с осцилоскоп ми казаха че центровката на помпата е 5 градуса по голяма но трябвало да се диагностицира по точно според тях а те нямаха тази възможност,той ме закачи на неговия уред за диагностика свърза се с компа на колата,показа му един проблем с горивната помпа,като видя че чета какво се изписва започна да отваря и затваря разни менюта и приложения в програмата,после ми каза че явно има проблем в помпата и центровката най вероятно,питам го ще можели да ги оправи той каза че трябвало колата да изтине два три часа за да може да и направи центровка и още толкова да той работи на спокойствие,така че най добре да съм му я оставил а аз да си вървя във вкъщи когато е готова той ще ми се обади,това става 9.00 аз почаках цял ден и в 18.30 му звъня,за волвото се обаждам ,готово е елате утре да го вземете,ами понеже щяхте да ми се обаждате,сега свърших тъкмо се мия,пристигам при майстора днеска и го питам дали всичко е наред вече с колата,земи я покарай и кажи дали ти харесва или не цял свят така се прави,седнах запали по трудно от както до сега инъче вървеше добре и чека не свети,казах му за паленето казва или акумулатора или стартера не са ти много наред,може да ти върна старата центровка,ще пали но чека ще свети,питам го какво и беше на колата,от много по малко,помпата малко правил дюзите малко правил и центровка правил,части не съм копувал и сменял в тоз ремонт колко съм платил за сега ще премълча ако на някой му е интересно ще напиша допълнително,кажете сега така ли се охлаждат за центровка тез дизели, диагностиката и ремонта в рамките на нормалното ли са или майстора преиграва малко.
Като я взех моята имах проблем с паленето... (направо с финикийски знаци ще говоря) 200лв. Big Grin
Pages: 1 2