Волво Клуб - България

Full Version: Изгасна ми таблото на V70 2002г...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте всички!

Днес първо ми светна "SRS Airbag service urgent" и след малко изчезна цялото табло. Километраж, оборотометър, комютър лампички....всичко. Свети само двигателчето в оранжево преди да запалиш. Проверих всички бушони...не е от тях. Иначе колата си звучи и работи нормално, а и всички останали тоци са ок. Някой има ли идея?!?!?
Мерси предварително!!!
Тишо е твоят човек...
релета, компютър?
предпазител Smile
Явно твоето на финална фаза. Демек тук-там нещо свети. :? :wink:
Днес правих едно което само си сверяваше часовника и му липсваше индикацията за дълги светлини. :roll:
На собственика на автомобила толкова му беше писнало, че си беше лепнал едно черно тиксо да не го дразнят въртящите се цифри на часовника. Big Grin

Давай го, ще го оправим. :wink:


Edit: Като заключваш колата с дистанционното гледай дали наистина се е заключила, че като се побърка таблото може да се очакват какви ли не щуротии да прави колата.
Мерси за предположенията Big Grin
Тишо, къде мога да те намеря ман?
Между другато да добавя само че днес на студена кола като запалих и таблото си беше ок. Викам си...Оправи се Big Grin
Изгасих колата след 10мин каране и на следващото палене йок. Пак изгасна Big Grin
А и на мен преди си спомням че ту имаше, ту немаше индикация за дългите.....
Мистика Big Grin
Виж си личните съобщения.
Пратил съм ти телефонен номер на който можеш да ме откриеш. :wink:
Тишо мерси ман! В момента не съм в София. Ще ти звънна веднага като се върна.
Тишо и аз имам такъв проблем как мога да се сваржа с теб.
Виж си Л.С.
Pages: 1 2 3 4