Волво Клуб - България

Full Version: "Автосервиз" „Булкар сървиз“
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Хора не ходете в Автосервиз „Булкар сървиз“ в слатина!
Тук ще ви разкажа какво се случи...

Преди около година ми рециклираха рейката и проблемите започнаха...
1. след ремонта си взех колата с счупено огледало (някъде в сервиза при маневри са го закачили) поразправях се и в крайна сметка мина, като щета при застрахователите
2. около 6м. след рециклирането рейката протече и управителя каза първо че е изпуснал семеринг после че не били точни и са сложили точни този път.
3. 1г. след ремонта протече отново докато бях на море и я закарах 1 седмица след карая на гаранцията... не ми поискаха гаранционната и я "ремонтираха" пак семеринги ... взимам си колата и ми светеха SRS и DSTC освен това за по-удобно са ми кривили тръбите за да ги закачат и едната чука в купето.

Направиха ми диагностика в мото фое и се оказа, че е скапана контактната плочка (лентов кабел в нея ) в следствие на "ремонта" последва диагностика + труд + частта = 700лв. разходи за да си оправя колата.

Освен това всеки път в Булкар сървиз ми разправяха, че ако не ми носи може да не правя реглаж, което е безумие!

Писнало ми е от безумни майстори!