Волво Клуб - България

Full Version: Възможна ли е смяна от ТД0413Г към ТД0414 на 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги , възможно ли е да се смени турбината на 850 -ка от TD04hl13G на TD04hl14g безн преправяне
защото и 2 те са с ТД04 топли перки но едната е с Т3 фланец до колкото аз виждам а другта е от S40/V40 с един трапецовиден фланец .та идеята ми е ако може да се подменят топлите охлюви за да пасне на колектора пък да си остане с оригиналния студен охлюв или не става
благодаря на всички помогнали предварително
whitepower Wrote:Здравейте колеги , възможно ли е да се смени турбината на 850 -ка от TD04hl13G на TD04hl14g безн преправяне
защото и 2 те са с ТД04 топли перки но едната е с Т3 фланец до колкото аз виждам а другта е от S40/V40 с един трапецовиден фланец .та идеята ми е ако може да се подменят топлите охлюви за да пасне на колектора пък да си остане с оригиналния студен охлюв или не става
благодаря на всички помогнали предварително

Ако успееш ,а аз мисля, че е възможно незабравяй ,че ти трябват и по големи дюзи.Иначе на високите ще беднее сместа и ще стопи буталата.Виждал съм две еднакви като марка турбини да им се разменят охльовите .Незабравяй балансирането -много мажна подробност иначе чао на всичко-провал.