Волво Клуб - България

Full Version: Горивна помпа за Volvo 460 1.9 TDI
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
На скоро ми протче помпата първоначално беше отгоре смених 4 гумички и спря после протече отдолу а след това и от страни намерих уж един майстор, който каза че ще сме ни всички гумички за 100лв. (свалих му помпата защтото каза че намясто не се наема) дадох му я, но сега пак капе по малко от някъде а и колата не работи както преди прекъсва и изнанадолно пуши син дим. Ако някой е имал опит с това да ми пише кой може да ми я оправи защото едно че капе друго че колата не работи равномерно!!! И ако някои продава такава помпа за Volvo 460 1.9 TDI Lucas да ми пише колко пари я продава!!!
Колега пиши от кой град си да те насочи някои колега къде да отидеш.
От Своге съм на 50 км от София :wink: :wink: :wink:
И при мен при спускане на скорост по нанадолнище пуши син дим отзад. Но само в студено време. При топло време го нямам този проблем. Така и не успяхме да разберем защо става така. Сменях и разпръсквачи, но пак така пуши. А масло не харчи.
Масло не харчи този проблем се появи наскоро може и прав да си че само в студено време :wink: :wink: Не знам на мен са ми за смяна рапръсквачите ама ме е хванала керизата. То твоето Волво е със същия двигател като моето само дето твоето има климатик.