Волво Клуб - България

Full Version: Предлагат ми бартер моето Volvo 460 1.9TDI за Mercedes 124
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Според вас заслужава ли си да си сменя колата която съм карал 2 години и съм сменил ходова част, съдединител, скорости и още дреболи, но от значение за Mercedes 124 2.3 с АГУ, климатик и широката лайсна който се продава за 3700лв?? :wink: :wink:
denkata Wrote:Според вас заслужава ли си да си сменя колата която съм карал 2 години и съм сменил ходова част, съдединител, скорости и още дреболи, но от значение за Mercedes 124 2.3 с АГУ, климатик и широката лайсна който се продава за 3700лв?? :wink: :wink:
НЕ!!! Освен ако не ти доплати....
Зависи от състоянието на Бенца. Иначе цена от 3 700 за 460 е мнооого оптимистична Big Grin
Според мен категорично НЕ.
denkata Wrote:Според вас заслужава ли си да си сменя колата която съм карал 2 години и съм сменил ходова част, съдединител, скорости и още дреболи, но от значение за Mercedes 124 2.3 с АГУ, климатик и широката лайсна който се продава за 3700лв?? :wink: :wink:

ako мерцедеса беше дизел можеше да се позамислиш , :wink: но иначе не прави грешка.....това е мое мнение
Благодаря за мненията ви и мисля да не си сменям колата защто вече съм се привързал към нея Smile а пък си ми и харесва марката Volvo и ако я сменям сигорно ще бъде с друго Volvo.
Правилен избор Волво за Волво, но по-висок клас аз така смятам да направя 440 1.9тд за S70 2.5 td.
А аз смятам да направя така Volvo 460 1.9 TDI за Volvo S40 1.9 TDI :lol: :lol: :lol:
124-ката има уникална возия, нищо общо с тази на 460-ката, аз бих се замислил сериозно за такъв бартер....
Аз не защото 124 та е 2000 лв а Волвото 3000 лв :wink: :wink: :wink: Ако ми беше доплатил 1000лв да ама иначе не :!: :!:
Pages: 1 2