Волво Клуб - България

Full Version: помагайте. как да сложа обикновенна газ на 480 1.7 i turbo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
здравейте колеги понеже изкам да си сложа обикновенна газ на волвото ми е нужна информация гледам чета всичко в разбъркано из форума.
имали някой колега който може да даде схемите за вързване на газовата система и ел.системата.
защото ми казаха че изпарителя се преработвал някакси ако може някой да прикачи и снимки или да обясни малко по подробно ще му бъда много благодарен



Благодаря предварително
blagovest_87 Wrote:здравейте колеги понеже изкам да си сложа обикновенна газ на волвото ми е нужна информация гледам чета всичко в разбъркано из форума.
имали някой колега който може да даде схемите за вързване на газовата система и ел.системата.
защото ми казаха че изпарителя се преработвал някакси ако може някой да прикачи и снимки или да обясни малко по подробно ще му бъда много благодарен



Благодаря предварително
Колега защо искаш да съсипеш колата, продай я на някой който ще я оцени, вземи си голФче и си го карай с кеф :!: :!: :!:
никога турбо и газ....ама никога!
то когато е за продаване кво ще и зема има няма 1000 лв а аз изкам да си карам колата . кой ще земе бензино пил с данък 130лв за това изкам да и сложа газ , а не ми се дават пари за инжексион то когато е за инжексион ще зема ново 480 с газ.
а и имам и друго за данъка колата се води 109 кв или 146 кс а няма такъв двигател на волво с обем 1.7 л а моделите на 480 и по номера да двигатела излизат май мощния с турбото 120 коня ако не се лъжа
И аз бих те посъветвал да не слагаш газ. Сподели какъв ти е разхода на бензин при нормално каране.
Интересна е темата как е регистрирана колата с такава мощност на двигателя.
Мен на 460-ката КАТ се бяха минали и я бяха писали 99 коня (там съответните киловати). 17 левчета и някакви стонки данък. Като ходих да го плащам паднах, защото имах преди това 440 и знам че беше 130+ и съм се подготвил със стответната сума...
Моето 480 120 к.с. извънградско съм го свалял на 6/100, аградско под 10/100 е доста трудно да се свали, но мисля че този разход си е направо смешен такава кола, как да и съсипя мотора особенно с обикновенна АГУ :!: :!: :!:
мен ме интересува дали някой може да ми да де схемите за вързване на газта и ел.системата за нея на 480
и ако някой има идея как мога да оправа тва с киловатите щото не са 109 кв

а за разхода аз не го смятам градско и извън градско мойта гори смесено 9,9.5 а ако и тура и газчица на тия малки заплати ще се родя
blagovest_87 Wrote:мен ме интересува дали някой може да ми да де схемите за вързване на газта и ел.системата за нея на 480
и ако някой има идея как мога да оправа тва с киловатите щото не са 109 кв

а за разхода аз не го смятам градско и извън градско мойта гори смесено 9,9.5 а ако и тура и газчица на тия малки заплати ще се родя
Тия 109кв в талона ли ги пише или в даначното така е записана колата :!: :!: :!: По добре си намери по-добре платена работа - така няма да ти се налага да се занимаваш с глупости :wink: :wink: :wink:
на талона ги пише а от там съответно и в даначното
Pages: 1 2