Волво Клуб - България

Full Version: Легален СПАМ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
JAMIX Wrote:Брех, че дълги мъди

Симо, кога успя да направиш тази беля?!? :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
Пак си в грешка брадъре и ща глобявам шише ракия :twisted: Tongue
JAMIX Wrote:Пак си в грешка брадъре и ща глобявам шише ракия :twisted: Tongue

Добре, носи си ракията следващия уикенд, че аз може да пропусна идването по технически/аме не такива от снимката Wink :mrgreen: /причини.
[attachment=25174]Надписа: "Измий ме"написан грижливо с пръстче върху предния капак на автомобил, отдавна няма нужния ефект. За разлика от надписа:"Всички катаджии са педали", който гарантира изключително бързо измиване на автомобила :twisted: :twisted: :twisted: .
100Y0 Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND]Надписа: "Измий ме"написан грижливо с пръстче върху предния капак на автомобил, отдавна няма нужния ефект. За разлика от надписа:"Всички катаджии са педали", който гарантира изключително бързо измиване на автомобила :twisted: :twisted: :twisted: .

Напълно съм съгласен с теб Стойо като при този въпросния втори вариант вероятно получаваш като бонус и доживотна фотосесия в списание"Най-добре излязла на снимка кола с честитка" Wink .

П.П. На снимката има уловка - нещо като открий разликите само че в случая става въпрос за това пръстчетата на колко клубари са замесени в творбата Smile, щото са повече от един( почерците де ) Big Grin .
100Y0 Wrote:
JAMIX Wrote:Пак си в грешка брадъре и ща глобявам шише ракия :twisted: Tongue

Добре, носи си ракията следващия уикенд, че аз може да пропусна идването по технически/аме не такива от снимката Wink :mrgreen: /причини.

Ти за Монката не се тревожи,той без ракия няма да остане,лично аз ще се погрижа за заслуги да му донеса. Но виж БатМан без атрибути какъв БатМан е не знам и не мога да си го представя Sad .Затова Sad Монка моля те да докажеш че имаш атрибути и то подобаващи ( само не тук в форума моля 8-) ),имам в предвид на Стойо да му докажеш.Пускам и една възможна викторина - Стойо или негов пълномощник и ти да се състезавате на "Синята река" в надпиване с ракия Wink .Аз ще нося от моята и ще я пие Стойо,а той от неговата за теб.Става ли така? Smile
Станчо, аз пък имам предложение двамата да си носите ракия и да се надпивате на воля. Става ли? :twisted:
Предложението се приема Станчо ! Big Grin Предполагам и други колеги приемат офертата Tongue Искам да кажа , че само една вечер ще пия от парцуцата, за да е по-малко ощетен Стойо :!:
100Y0 Wrote:Станчо, аз пък имам предложение двамата да си носите ракия и да се надпивате на воля. Става ли? :twisted:

Не,Стойо,не става.
Причините са няколко :

Едната е че вече поради здравословен проблем не мога да пия,макар че понякога го пренебрегвам и си позволявам по няколко бири,за което после си патя,но аз така съм си решил,за твърд алкохол и дума не може да става.

Другата е че с годините съм се научил да не си слагам някои части там където други си мерят техните атрибути.

Следващата,но не на последно място по важност е че ми се искаше с веселба да се реши спора на кой му е по-по-най,коя ракия е хубава и след това както се казваше в песничката за Крокодила Гена - " Ребята давайте будем друзя".

В общи линии е това,между другото съм се намесвал веднъж в такава полемика пак с твое участие като тогава се опитах да застана на твоя страна.Тогава не ми бяха известни някои подробности и след това съжалих че се намесих понеже се оказа че не е трябвало,не е било необходимо,че всичко е било само шеги и закачки.Бих го направил за всеки когото познавам добре и имам мнение за да има мир и приятелство в този форум.Понякога приемам нещата твърде насериозно,а може би не трябва,но аз съм си такъв и така съм възпитан.
Ето един клип в духа на темата,или по скоро към нейния наклон в момента :mrgreen: .

<!-- m --><a class="postlink" href="http://vbox7.com/play:b501f046">http://vbox7.com/play:b501f046</a><!-- m -->

П.П. Оййййй Ламьо,дека си да се включиш да кажеш че има ли песни и танци с китара и бира в ръка? Big Grin Ако до три деня не продумаш че ти звъним на мобифоно да си кажеш сама 8-) .
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41