Волво Клуб - България

Full Version: Легален СПАМ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Човек отива в крайпътно заведение и пита:
- Какво е това "МОТЕЛ" ?
- Ами същото, като хотел, ама по-малко.
- Аааа, супер! Дайте ми една стая и ми пратете една мурва!
- Какво е това "мурва"?
- Ами същото, като курва, ама по-малко.
Някой знае ли този саит Smile <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rakiyata.com/forum/">http://www.rakiyata.com/forum/</a><!-- m -->
JAMIX Wrote:Някой знае ли този саит Smile <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rakiyata.com/forum/">http://www.rakiyata.com/forum/</a><!-- m -->
Там Администратор е Стойо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Оуу така ли, апък се крие като бълха у гащи Big Grin
Брех,че сервиз Confusedhock: Smile
[attachment=27451]

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Между стоповете на:
Трабант: "Пазете се! Възможно е изхвърляне на спирачен парашут!"

Надпис на маршрутка: "Заменям за тролей"

"Спирачките са за страхливците!"

"Измий ме, сърби!"

Върху прашен Запорожец с пръст: "Екипажът търси стюардеса"

Надпис върху камион: "Тук работят 400 коня и едно магаре"

Върху Москвич: "Не задминавай, обидно е!"

"Внимание! Тъща в колата!"

На Москвич: "Един час позор- и съм си на село!"

"Не карай след мен, заблудих се!"

На Запорожец: "Като порасна ще стана ферари!"

На стар Москвич: "Сигнализирайте, ако нещо падне!"

На запорожец: "Сушен мерцедес"

На Тико: "Не обиждай малките"

На бронята на мощен камион: "От съдбата си не можеш да избягаш"

"Бъркам педалите!"

На стар разнебитен пикап: "Шумахер почива, Валери работи!"

На Трабант: "Бясната табуретка"

На стар Москвич: "Какъвто живота, такава и колата..."

Над вратата в маршрутка: "Място за удряне на глави!"

"Пиян съм, карам на автопилот!"

На спортно кабрио: "Не пречи, излитам!"

На Запорожец: "Не задминавай! Прескочи!"

На Трабант: "Малък, но подъл"

В маршрутка: "Викайте силно, шофьорът е глух!"

В друга маршрутка: "20 минути страх и сте си вкъщи!"

На Ауди: "Искам си в Германия..."

На Запорожец: "Консервата на смъртта"

В маршрутка: "Моля, яжте семките, бананите, портУкалите... с обелките!"

На Golf 2 Memphis с регистрация СО на 5-тата врата над бронята пише: "Лизинга крепи човека"

На задната броня на Порше: "Другата ми кола също е Порше!"

Лепенка с малки букви: "Ако можете да четете това, значи сте прекалено близо и ще набия спирачки..."

Гледах скоро в една маршрутка: "Моля не пречете на шофьора да кара!Молете се тихо!"

На Тойота: "Спирам само, когато драйфам"
Бележка под чистачките

Скъпи приятелю!
От 1 март насам всяка вечер паркирате тази Тойота Лексус с номер С 2002 АК на паркинга пред кооперацията на ул. Лермонтов №10.
Всяка нощ обитателите на тази кооперация са принудени по няколко часа да слушат гръмогласни мелодии, издавани от алармата на Вашия автомобил. През гореспоменатия период Вие нито веднъж не си дадохте труда да спрете сигнала за тревога.
Затова искам да Ви помоля нещо: отнасяйте се с по-голямо уважение към хората, които живеят във Вашия блок, и се постарайте да контролирате звуците, издавани от Вашата прекрасна нова кола. Препоръчвам Ви от днес насетне да изключвате навреме лъжливите сигнали, които алармата Ви подава и при най-малките странични шумове: преминаване на кола по улицата, лай на бездомно куче, потропващи дамски токчета и т. н. В случай, че не удовлетворите молбата ми и продължите да оставяте алармата да вие за повече от десетина минутки, то разкошният Ви автомобил ще бъде сполетян от тежка участ.
Първо, безшумно ще пробия дупка в стъклото на вратата от шофьорската страна, ще вляза в колата и ще натисна копчето за отваряне на предния капак. След това с лозарски ножици ще срежа всички кабели на смотаната Ви аларма. Ще неутрализирам имобилайзера и в рамките на две минути ще съм подкарал автомобила Ви в неизвестна за Вас посока.
В един приятелски гараж ще модифицирам малко Лексуса. А след седмица той ще пищи с нова алармена сигнализация пред нечий друг дом, на друг паркинг, в друг град. Там, където аз, за мое щастие, няма да бъда.
Имате два дни да помислите по молбата ми. През това време аз ще се упражнявам да подкарвам кола без да използвам ключове. Искам да подобря рекорда си от 53 секунди — времето, което ми беше необходимо да разкарам Линкълн Навигатора, дето пищеше по цяла нощ пред апартaмента на родителите ми.
Открийте приликите Smile
ВАЖНИ НЕЩА, които нямаше да знаете, ако нямате деца

За децата и поуките при отглеждането им

Водното легло "King Style" съдържа достатъчно вода, за да запълни дом от 200 кв.м. с езеро 12 см дълбочина.

Гласът на 4 годишен тиквеник може да заглуши 200 нормално беседващи възрастни в препълнен ресторант.

Ако вържете кучешки повод за стаен вентилатор, мотора на последния не е достатъчно мощен да повдигне във въздуха 23 килограмов идиот в костюм на супермен. От друга страна е достатъчно мощен за да разпредели равномерно боята от буркана в ръката на "Супермен" по стените на стая 7Х7м.

Когато вентилатора е включен, не следва към него да се хвърлят бейзболни топки.

Стъклото на прозореца, дори двуслойно, не се явява препятствие за бейзболната топка, ударена от перката на вентилатора.

Ако от банята се чува шума от отваряне на тоалетното шкафче с вашата козметика, след това звън на стъкло и после детско гласче "Оооопс, ама аз....", - то вече е късно.

Спирачна течност смесена с хлоросъдържащ препарат за чистене на санитарен фаянс създават дим. Много дим.

4 годишен МОЖЕ да запали огън ползвайки камъни, колкото и да твърдя, че това става само на кино.

Циментов разтвор и микровълнова печка не се понасят.

Суперцимента е суперцимент. Даже и забъркан от 4 годишен, той е завинаги. Даже и да не е на подходящото място.

Колкото и кутии "Джел -оу"(плодово желе) да сипеш в басейна, това не помага да ходиш по водата.

Филтрите на басеина не обичат "Джел-оу".

Стъклените топчета в резервоара издават много неприятен шум по време на каране.

По-добре да не се опитваш да разбереш откъде е този мирис.

Винаги трябва да се поглежда във фурната преди включване. Фурните не са особено добре настроени към пластмасови детски играчки.

На пожарната и трябват 6 минути за да стигне до вкъщи.

Центрофугата на пералнята не докарва световъртеж на дъждовните червеи.

Центрофугата на пералнята докарва световъртеж на котката.

Котката може да повърне почти колкото тежи, когато има световъртеж.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41