Волво Клуб - България

Full Version: Легален СПАМ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
СТРАНИЦА ИЗ ДНЕВНИКА НА ЕДНА ЖЕНА:

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.

Уговорихме се да се срещнем в един ресторант да хапнем. Цял ден ходих по магазините с приятелки, мислех, че ми е ядосан, защото мъничко закъснях. Той дори не го изкоментира.

Разговорът не вървеше, защото той мълчеше през цялото време. Предложих му да се приберем на по-тихо местенце, за да поговорим. Той се съгласи, но продължи да мълчи. Попитах го какво го безпокои, а той отговори че всичко е наред. Попитах дали мълчи заради мен. Каза, че няма проблеми и не си струва да се безпокоя. По пътя към вкъщи му казах, че го обичам, а той се усмихна и продължи да шофира.

Не мога да разбера поведението му и не знам защо не ми отговори. Вкъщи не ме напускаше усещането, че мъжът ми е много объркан. Седеше неподвижно втренчен в телевизора, чувствах го отдалечен. Накрая реших да си лягам да спя. След десет минути той дойде и - изненадващо - отговори на ласките ми.

Правихме секс, но все още го чувствах странно отдръпнат. Реших че това вече е прекалено и че трябва непременно да го обсъдим, но забелязах, че той вече е заспал. Плачейки, заспах и аз. Убедена съм, че си има друга! Моят живот е катастрофа.

СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :
Събота вечер. Днес Барселона загуби, но за сметка на това с жената правихме секс.
Попитали детето на един програмист:
- Ти познаваш ли животните?
- Да.
- А какво казва кученцето?
- Бау-бау!
- А котето?
- Мяу-мяу!
- А мишлето?
- Click-click...
Между двама индианци:
- Знаеш ли, бледоликите имат толкова странни имена.
- Така е, много си прав, Кучи Гъ*
След мин. по Диема почва мача Пулев vs Ейбъл не го пропускайте и стискайте палци.
МАШИНА
Едно коте си вървяло и видяло едно малко парченце салам в една малка локвичка. Чудило се, но се престрашило и си понамокрило лапичките и хапнало парченцето. Продължило да върви и видяло цяло парченце салам в по-голяма локва. Пак се престрашило и хапнало саламчето. Още повървяло и видяло цяла наденица ама в гьол с вода, ще не ще измокрило се ама хапнало наденицата.
Извод: Колкото по-голям салама, толкова по-мокро котето!
Един французин кротко си закусвал в хотела с франзела, кроасани, конфитюр и масло. До него седнал американец, който нагло го гледал и си дъвчел дъвката.
Поседял американеца, позяпал в чинията на французина и попитал:

- Абе вие, французите, целия хляб ли ядeте?
Французинът го погледнал и смутено казал:
- Да, защо?
- Щото ние в Щатите ядем само мекото. Корите и трохите ги събираме, преработваме ги, правим кроасани и ги изнасяме за Франция.
Французинът продължил кротко да закусва, а янкито, продължавайки да мляска с дъвката, се обадил отново:
- А ти и конфитюра ли ядеш?
- Ъхъ - промърморил, човечецът.
- Ние в Америка ядем само пресни плодове. Остатъците ги събираме, преработваме, правим конфитюр и го изнасяме за Франция.
Французинът вдигнал глава и казал:
- Вие, американците, какво правите с презервативите, след като ги използвате?
А американецът уверено казал:
- Как какво, хвърляме ги.
- А ние във Франция ги събираме, преработваме ги, правим дъвки и ги изнасяме за Щатите.
:mrgreen: :mrgreen:
Ако някой си чака подаръка и все още не го е получил мисля че това е причината. 8-)


[attachment=34629]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41