Волво Клуб - България

Full Version: Легален СПАМ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Такаа, поредицата продължава :wink: : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vbox7.com/play:9393ba82" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.vbox7.com/play:9393ba82</a><!-- m --> , ни мой съ е.....и с мохера тъй щото после ще плачете Big Grin Big Grin Big Grin .
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vbox7.com/play:78f51ec7&al=1&vid=1029126" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.vbox7.com/play:78f51ec7&al=1&vid=1029126</a><!-- m --> Arrow
Правила за използване на форумите:
I. Регистрацията
- изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи – KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@… Задължително с главни букви и числа!
- в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.
- изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.
- за подпис си сложете някаква голяма картинка – уолпейпър например! Друг вариант е картинка относно някаква инициатива, например „Аз съм пич и пия боза, А ТИ???“, „Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ???“, „Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???“… такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.
- ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!
Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

II. Началото
- трябва да имате някакъв стил на писане… „еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep“.
- ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога! Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл. От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.
- разузнайте кои са „шефовете“… от време на време им пращайте по някое съобщение „ko prai6″ и се дръжте с тях все едно сте приятели.
- задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.
Запомнете едно – най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

III. Теми – заглавията – използвайте предимно „POMO6T“, „HEEEEELP!!!!!!!!!!!“, „PROBLEM“… А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н
- пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ… вместо тях има 4, 6, 6t… пичовете пишат така!
- старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете
- ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта – „aide be, nikoi li ne znae???????“
- пускайте темите си най-малко в 2 от разделите
- няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

IV. Отговори в теми
- отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи! В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.
- ако някой някъде ви противоречи – напсувайте го! Ако не директно по темите – пращайте лични съобщения.
- използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.
- ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка
- използвайте бутоните за украсяване на текста… така де, не са сложени за украса!
- задължително използвайте думички като „pi4″, „du6ko“, „man“, „batka“… Иии… изрази като „aa utepa ribata brato!!“ или „xaxxaxa, kurti6 mivki“.
- гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете, гласувайте за първата възможност. След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.
- където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете – „ehh, izprevari me “

V. Краят
Все някой ден ще ви омръзне да пишете във форума – тогава напсувайте някой от администраторите. Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива.
Kangalov Wrote:„Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???“

Big Grin Big Grin Big Grin Това да не е от някой Украински сайт...,с локация "около Чернобил" Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin ... http://www.youtube.com/watch?v=ENHMqAho78M
п.п. има и продължение
Теорема на бирената диета

Както е известно, количеството енергия, необходимо за повишаването на температурата на 1 милилитър вода с 1 градус по Целзий, е 1 калория.
Следователно, ако изпием литър бира с температура 4 градуса по Целзий, нашият организъм ще изразходи определено количество енергия, за да загрее бирата до нормалната си температура.
Това количество се определя като 1000 милилитра x (37С - 4С) = 1000 x 33 = 33 000 калории.
Ако отчетем, че енергетичната стойност на самия литър бира е около 10 000 калории, то получаваме 23 000 калории загуба на енергия, или чисто слабеене, което може да се приравни към 45 минутен бърз крос.

Студена бира или бягане - решавате вие! Big Grin Big Grin Big Grin
Прочетох в един форум днес, че windows 7 е брилянтна операционна система... Сигурно и трабантчето е брилянтен автомобил... [Image: what_d_fuck.gif] Big Grin
бе то и ти има телевизор у вас ама ходиш на кино Wink
щом V70 е комби версията на S80, коя ли е комби версията на S60....???? може би V50....???? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
V50 е комбито на S40.
S60 е единственото купе без официална комби версия и неслучайно го наричат "спортното купе на VOLVO".
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41