Волво Клуб - България

Full Version: борд компютър
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,не намерих подобна тема и пускам тази.
Искам да си купя борд комп.,но не знам ще стане ли на мястото на часовника в таблото,и има ли значение от каква кола е бензинова или дизелова. Тази от която е свален е бензин 95г. а моята е дизел 96г.
Здравейте,не намерих подобна тема и пускам тази.
Искам да си купя борд комп.,но не знам ще стане ли на мястото на часовника в таблото,и има ли значение от каква кола е бензинова или дизелова. Тази от която е свален е бензин 95г. а моята е дизел 96г.
hristoto Wrote:Здравейте,не намерих подобна тема и пускам тази.
Искам да си купя борд комп.,но не знам ще стане ли на мястото на часовника в таблото,и има ли значение от каква кола е бензинова или дизелова. Тази от която е свален е бензин 95г. а моята е дизел 96г.
Вземи и копчето и кабела м/у дисплея и копчето!!! Само включваш кабелите и си готов :wink: :wink: :wink:
hristoto Wrote:Здравейте,не намерих подобна тема и пускам тази.
Искам да си купя борд комп.,но не знам ще стане ли на мястото на часовника в таблото,и има ли значение от каква кола е бензинова или дизелова. Тази от която е свален е бензин 95г. а моята е дизел 96г.
Вземи и копчето и кабела м/у дисплея и копчето!!! Само включваш кабелите и си готов :wink: :wink: :wink:
как ви се струва 50 лв. от морга ? Такава цена ми казаха
как ви се струва 50 лв. от морга ? Такава цена ми казаха
hristoto Wrote:как ви се струва 50 лв. от морга ? Такава цена ми казаха
Взимай го, едвали ще намериш по-евтино.
Чакайте малко, за каква точно кола си говорим?
Предвид годината възможностите не са много, но все пак... имаше тема в която се коментираше подобно нещо за S/V и май пробата беше с отрицателен резултат... но това е по спомен - потърсете си темата. В нея се говореше и за темпомат.
става въпрос за 850 тди 96г.
става въпрос за 850 тди 96г.
Pages: 1 2