Волво Клуб - България

Full Version: смяна на език
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
имам волво в50 и менюто по таблото ми е на италиански и искам да го сменю как къде и колко ще ми струва това някой знае ли ?
Мото-Пфое, но за цената на услугата не мога да ти помогна,обади се и ги питай. Успех.
освен там защото там ми искат 300лв .... Confusedhock:
ще трябва да се прежалиш, или да научиш италиански
говорим за софия и никъде др нямат софтлуер за волво ?
Колега, всички ти казват, че вариантите ти са само и единствено 2:
1. Спонсорираш МП с упоменатата сума
2. Учиш италиански или си купуваш един разговорник. (ти пак си добре, аз уча френски...)
Ако не вярваш (а ти вярваш, но просто не ти се иска да го приемеш) увери се сам тук и тук. Или казано накратко за да се смени езика, софта на колата ти се изчита, сваля, праща се на господата шведи, те го "обработват", връщат го на нашите пичове и те ти го качват. Нама *.inf или *.lng файл, който просто да се реплейсне по каталог, както е при повечето програми на РС-то ти ...
Истинта боли понякога...
Не може ли просто да копираш софтуера от някоя с английски? Моите и C30 и S40 са с английски. Като се изкл'чи рисунката при старта на радиото са еднакви. Ако става с радост ще ти съдействам. 300.00 лв.???
Не разбрахте ли ,че не става с Копи и Пейст. :!: :!: :!: :?: :?: :?:
Става бе - но след пейст-а ще си имаш едно луксозно недвижимо имущество Smile
yuckuJackD Wrote:Става бе - но след пейст-а ще си имаш едно луксозно недвижимо имущество Smile

Не недвижимо,а просто обездвижено МПС и то по желание на клиента и не без негово финансово , доброзорно участие... Big Grin Big Grin Big Grin