Волво Клуб - България

Full Version: Колега от Добрич с Cobra
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте колеги, ако някой от вас ползва Cobra XRS 9675 или нещо подобно, нека се срещнем за да успеем да настроем моя, почерпката е от мен Big Grin
Здравей колега, и аз ползвам Cobra (модела не се сещам). Какво по-точно искаш да му настроеш? Искаш да направиш само на определени честоти да ти писка ли? Аз единствената настройка, която съм направил е Auto Mute (като почне да писка и на 3-4-тото пискане да почне да писка съвсем леко. Другото, което съм забелязал е, че когато ми изпише честотата X са радари (ченгета, камери и тем подобни), ако се бъркам поправете ме Big Grin .
Иначе ако има други настройки драснете някой ред тук в темата да взаимствам опит Big Grin
колега досега четах в нета и направо се обърках то много информация големи настройки, като цяло неискам да изключвам нито един банд нека са си активни всичките/ но реално незнам дали е така, как да се убедя че всички бачкат/ също така как си настроил това за което споменаваш, доколкото разбрах има и настройка да не писка при намаляване много на скоростта и при застой/примерно като спреш пред бензиностанция да не писка нон стоп/, като цяло неискам много но като незнаеш как да го постигнеш е кофти, също така има някакъв компас, пък той за какво е сложен пък хич незнам а и сякаш неискам и да знам, единственото което искам е да писка при наличие на радар Sad
успях колеги да си намеря manual, преведох го колкото успях и мисля че повечето неща вече са ми ясни, остана да отделя малко време за да го настроя Big Grin
Я го метни тук (ако не можеш поне линк дай) Big Grin. Да видим какви шукарийки има.
[attachment=8701]
като настройка са идентични с повечето модели Cobra 9****
Благодаря много Smile
Колеги, на мен камерите на Тракия ми излизат или на Specter или на POP.