Волво Клуб - България

Full Version: Горна(главна) помпа на съединител
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Съединителя ми "отлепя" в положение на педала много ниско доло до пода и свободния ход е доста голям. Понякога когато в бързината не натисна педала до крайно положение естествено имам проблеми с превключването на скоростите.
При консултация с техник като причина беше посочена горна помпа на съединител. След като порових из интернет на въпросната помпа цената е около 300лв. Гледам обаче че има и вариант за смяна на гумички друг е въпроса дали няма да са пари на вятъра ако е самата помпа.Търся съвет как да постъмя и дали втора употреба е вариант въобще. Колата е Volvo 850GLT 1993. 06 2.0 20v 143PH
колега както всичко по колата така и помпите имат живот и се износват , цилиндричните части се износват елипсовидно с гумички може и да решиш проблема но ще е за малко ако изобщо задържат втората употреба си е риск защото никой не дава гаранция има хора които ремонтират помпи и карат доста време но решението си е твое
труден избор защото все ония хартиики участват в него. Smile
забравих да благодаря за бързото включване по темата за което се извинявам
имам 8ца за части ела и ще ти я дам ей така моята помпа , ще връщам колата на вторични и не ми трябва ,работеше си до последно гаранция ела и пробвай може и да изкара много ако си късметлия номера ми е 0898844831 Стефан